Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Na oslavě svých narozenin si setřela online los Mega Rentiér, který jí daroval 100 tisíc měsíčně a 5 milionů hned

Peníze pomohou její rodině se stavbou rodinného domečku a jak nám výherkyně prozradila, část půjde také na zábavu, na kterou až doteď příliš nezbývalo.
Když se mladá žena rozhodla, že zkusí štěstí, zrovna oslavovala své narozeniny. Zvolila svůj oblíbený online los Mega Rentiér a dobře udělala. Už chvíli nato byla bohatší o 5 milionů, které dostala hned a měsíční rentu 100 000 Kč vyplácenou po dobu pěti let.
Na oslavě svých narozenin si setřela online los Mega Rentiér, který jí daroval 100 tisíc měsíčně a 5 milionů hned
Nejlepší dárek k narozeninám? Ten od Sazky
 
„Klasické stírací losy i tikety Sportky si v rodině dáváme jako dárek ať už k narozeninám nebo na Vánoce, já sama online losy stírám jen jednou za čas,“ popsala, jak to u nich chodí.
 
Ten den, kdy se stala majitelkou stotisícové renty a pěti milionů, měla důvod ke stírání víc než dobrý. Zrovna totiž slavila narozeniny, což byl pro ni ten správný čas, kdy zkusit štěstí. V telefonu otevřela naši aplikaci a začala vybírat, který online los bude ten pravý.
Šťastná série
 
„Nejradši mám Rentiéra a Černé perly, přesně si ale už nepamatuji, který z nich jsem si setřela jako první. Drobná výhra na něm každopádně byla,“ popsala nám žena chvilky předtím, než se na ni usmálo štěstí s Mega Rentiérem.
 
Série výher poté podle jejích slov pokračovala i s druhým online losem, a tak se rozhodla zkusit štěstí ještě potřetí s Mega Rentiérem. A dobře udělala! Už chvíli nato jí na displeji blikala hlavní výhra.
 
“Myslela jsem, že se mi to zdá.”
 
Tomu, co se právě odehrálo na jejím telefonu, nechtěla zpočátku vůbec věřit. „Říkala jsem si, že to není možné, že je to nějaká chyba. Když jsem displej ukázala manželovi, měl stejný názor jako já. Pak jsem se ale do aplikace Sazky podívala druhý den, a když tam ta výhra pořád byla, konečně jsme uvěřili, že je to pravda,“ smála se výherkyně.
 
Žena jedním dechem zároveň dodává, že se teď její rodině peníze opravdu hodí. „S manželem stavíme dům a já jsem s malým zrovna na mateřské, tak nám moc peněz už nějakou dobu nezbývá. Teď ale víme, že kromě povinností můžeme začít plánovat i nějakou zábavu,“ říká spokojeně mladá žena. A na závěr dodává, že se stíráním online losů plánuje pokračovat i v budoucnosti.
 
Za výhru renty 100 000 Kč měsíčně na 5 let by se jistě nikdo nezlobil. V případě Mega Rentiéra k ní navíc ještě výherce dostane okamžitě 5 000 000 Kč, které se mohou hodit třeba na postavení domu. Jak byste s výhrou na některém online losů z rodiny Rentiérů naložili? Pokud o tom nechcete jen snít, zkuste své štěstí také. Všechny online losy od Sazky včetně Rentiérů nebo například Černých perel či Zlaté rybky najdete na tomto odkazu.

Výhra na online losu Mega Rentiér, o které je tento příběh, pochází z již ukončené emise.
 
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.
 
Výhry v podobě měsíční renty podléhají zdanění, výherce tak měsíčně dostává 85 000 Kč. V případě hlavní výhry na losu Mega Rentiér získává výherce ještě jednorázově 4 250 000 Kč. 

Renta 100 000 Kč měsíčně 
na pět let 
+ 5 milionů hned

Nejvyšší možná výhra na online losu Mega Rentiér

Online losy
Rentiér

Kompletní nabídka
online losů