Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Na online losu Velký hráč si setřel 10 milionů. Výhrou udělal radost dětem

Příběh, za který by se nemuseli stydět ani ti nejlepší hollywoodští scénáristé. Takový nám předložil výherce, který je díky online losu Velký hráč bohatší rovnou o 10 milionů korun. To, co s výhrou udělal a ještě plánuje udělat, vám totiž dost možná vžene do očí slzy dojetí.
Co o tomto výherci můžeme s čistým svědomím říct, je skutečnost, že má opravdu srdce ze zlata. Ostatním rád pomáhá a s druhými se také nikdy nezapomene rozdělit o peníze, které vyhraje. Píšeme v množném čísle, protože online los Velký hráč není prvním, který mu více než pěknou výhru nadělil.
 
Jak nám muž ve středním věku prozradil, velkým hráčem je i on sám. Sportku si poprvé vsadil před desítkami let, sem tam si také do obchodu zajde pro stírací los. A když hledá trochu toho adrenalinu, poráží soupeře v kartách.
Na online losu Velký hráč si setřel 10 milionů. Výhrou udělal radost dětem
K výhře ho přivedla reklama Sazky
 
Od té doby, co jsou loterie a hry Sazky dostupné online, hraje nejčastěji tímto způsobem. Stejné to bylo i onen den, který mu život obrátil vzhůru nohama. „Jel jsem na návštěvu za dětmi a při povídání jsme měli puštěnou televizi. Na obrazovce se v jednu chvíli objevila reklama Sazky na online sázení a já si říkám, že už jsem si dlouho žádný online los nesetřel,“ začíná vyprávění sympatický muž.
Do stírání se pustil už za chvíli a pokračoval v něm, když šla dcera se svým partnerem spát. Ten den měl ale pocit, že se mu moc nedaří, a tak si v jednu chvíli řekl, že setře poslední online los a vydá se také na kutě. Tehdy sázejícímu padl do oka Velký hráč, o kterém si řekl, že bude hezkou tečkou za jeho večerní zábavou. Tečka to nakonec byla mnohem víc než hezká, když v hracím poli objevil desetimilionovou hlavní výhru.
 
Začal skákat radostí, i když byly 2 ráno
 
I když už bylo opravdu pozdě, začal prý po chvíli skákat radostí. Hned poté se vydal do vedlejšího pokoje, aby rodinu o výhře hezky zatepla informoval. „Dcera byla ze začátku trochu naštvaná a říká mi, co je budím, když jsem vyhrál jenom 10 tisíc. Její přítel jí ale odpověděl, že je budím zcela oprávněně. Až totiž pořádně otevře oči, zjistí, že jsem nevyhrál jen 10 tisíc, ale rovnou 10 milionů,“ rozesmál se výherce.
 
Výhrou pomohl svým dětem
 
O tom, jak naloží s penězi, prý bylo rozhodnuto skoro hned. Právě zmíněné dceři poslal 2 miliony, aby mohla s partnerem dokončit stavbu domu, aniž by si musela vzít hypotéku. A protože si syn čerstvě udělal řidičák, rovnou mu objednal nové auto. Aby byl dar pro obě jeho děti vyrovnaný, zbytek do 2 milionů poslal na účet své bývalé manželce, u které syn bydlí. Díky tomu může splatit svoji hypotéku a peníze synovi postupně splácet.
 
Výhra zajistí i jeden speciální vánoční dárek
 
Nejsou to ale jen ti nejbližší, s nimiž je výherce zvyklý se o peníze dělit. „Když si občas zajdu do obchodu koupit los, rovnou ho tam setřu. A když vyhraju, desetinu výhry dám paní prodavačce, co mi los nabídla,“ říká výherce. 
 
„V podobném duchu je i poslední úkol, který jsem si díky Velkému hráči mohl dát. Splnit ho chci kolem Vánoc a chtěl bych si vybrat jednoho člověka, který na tom zrovna není dobře a kterému bych mohl pomoct. A vůbec nejradši bych byl, kdyby se nikdy nedozvěděl, kdo mu ty peníze dal,“ usmívá se muž, jehož srdce musí zářit jako diamant.
 
Zásadní změna v životě? Ano!
Změnila výherci desetimilionová částka život? „To víte, že změnila! Až díky Velkému hráči jsem mohl zaopatřit obě své děti,“ konstatuje sázející. A na závěr dodává: „Víte, já celý život tušil, že jednou vyhraju. Dlouho jsem si ale myslel, že už to mám za sebou, v kartách jsem už vyhrál v řádu stovek tisíc, a to ne jednou, ale dokonce dvakrát. Až teď jsem ale zjistil, že na mě ta velká výhra stále ještě čekala. Jen jsem teda netušil, že to bude až takový balík,“ smál se na rozloučenou výherce.
 
Výhra může velkou radost přinést vám, díky milionům ale můžete také stejně jako náš dnešní výherce potěšit ty, na kterých vám záleží. Setřete si některý z online losů od Sazky i vy!
 
Výhra na online losu Velký hráč, o které je tento příběh, pochází z již ukončené emise.
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo. 

Výhra
10 000 000 Kč

Nejvyšší možná výhra
na online losu Velký hráč

Online los
Velký hráč

Kompletní nabídka
online losů