Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Byl smutný, protože ho opustila přítelkyně. A pak mu online los Rentiér přihrál 50 tisíc měsíčně na 5 let

Díky měsíční rentě 50 000 Kč na 5 let, kterou si setřel na online losu Rentiér, mladého muže nejen přešel smutek z rozchodu s přítelkyní, ještě si ale vybavil byt a vzal dceru na krásnou dovolenou.
Sázející byl zrovna na rodinné návštěvě, když se řeč stočila na témata, která ho příliš nezajímala. A tak se rozhodl, že se trochu pobaví. Otevřel si mobilní aplikaci Sazky a v ní si klikl na sekci Losy. Zde si vybral jeden z těch nejoblíbenějších online losů - Rentiéra - a začal stírat.
Byl smutný, protože ho opustila přítelkyně. A pak mu online los Rentiér přihrál 50 tisíc měsíčně na 5 let
Výhře nechtěl uvěřit
 
Stačilo pár vteřin a mladý muž doslova oněměl. Aplikace mu oznámila, že právě získal hlavní výhru, tedy měsíční rentu 50 000 Kč, a to na dlouhých 5 let. Za další chvíli se s novinkou svěřil své rodině a jejich reakce byla stejná. Mysleli si totiž, že si z nich střílí.

Stahujte aplikaci Sazky pro Android i iOS
„Chvíli nato jsem se vypravil do trafiky, kde mi ale řekli, že musím zavolat na infolinku Sazky. Teprve když mi to potvrdili tam, tak jsem svému štěstí začal pomalu věřit,“ smál se sympatický výherce.
 
S dcerkou vyrazil na dovolenou
 
O své klice řekl ještě pár přátelům a hned pak začal přemýšlet, jak s penězi naloží. „Jedno bylo jasné hned, a to že vezmu svoji dcerku na nějakou krásnou dovolenou. Část peněz jsem ale také použil na nové vybavení bytu,“ svěřil se nám sázející. A dodal, že zbytek peněz šetří na účtu, aby měl rezervu na horší časy.
 
Výherce nám také prozradil, že sází zhruba šest let. Sem tam si vsadí tiket Sportky nebo Extra Renty a do trafiky si občas dojde pro klasické stírací losy. V poslední době ho ale čím dál víc baví právě online sázení, a to hlavně online losy v podobě Rentiéra nebo Zlaté rybky.
 
Díky výhře se přestal trápit rozchodem
 
Na závěr nám pak výherce prozradil, že mu měsíční renta 50 tisíc korun doslova vytrhla trn z paty. „Díky výhře od Sazky mě zase život začal pořádně bavit. Krátce předtím, než jsem vyhrál, se se mnou rozešla přítelkyně, což mě dost vzalo. Peníze z Rentiéra mě ale nastartovaly na lepší cestu do budoucnosti,“ rozloučil se s námi spokojeně výherce.
 
Chcete si také plnit sny a užívat si měsíční rentu na 5 let, a to třeba až ve výši 100 tisíc korun? Skvělá zpráva je, že vás od ní dělí jen pár kliknutí. Online losy najdete v mobilní aplikaci Sazky, a pokud zvolíte například Mega Rentiéra, kromě 100 tisíc korun měsíčně na 5 let získáte ještě okamžitou výhru ve výši 5 000 000 Kč. Vybírat ale můžete i oblíbenou Zlatou rybku či Černé perly.
 
Anebo stírejte online přes počítač či telefon. Všechny online losy od Sazky najdete na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Výhry v podobě měsíční renty podléhají zdanění, výherce tak měsíčně dostává 42 500 Kč. V případě hlavní výhry na losu Mega Rentiér získává výherce ještě jednorázově 4 250 000 Kč.

Renta 50 000 Kč
měsíčně na 5 let

Nejvyšší možná výhra
na online losu Rentiér

Online losy
Rentiér

Kompletní nabídka
online losů