Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Přemýšlel o pokoušení štěstěny a zakončil to setřením hlavní výhry ve výši 4 000 000 Kč

Během přestávky v práci debatoval s kolegou o tom, že rád občas zkusí štěstí na online stránkách Sazky. Tentokrát na to jistě nezapomene, jelikož jeho pokus znamenal parádní 4 miliony korun s online losem Super Zlatá rybka.
Jako jednu z nejlépe investovaných stokorun v životě zcela jistě hodnotí náš výherce tu, za níž si před časem koupil online los Super Zlatá rybka. Zhodnocení se dočkal více než královského, když byl už pár chvil poté bohatší o rovnou 4 miliony.
Přemý@lel o pokou@ení @těstěny a zakončil to setřením hlavní výhry ve vý@i 4 000 000 Kč
„Online stírání je opravdu pohodlné!”
 
„Online losy hraji už roky, právě kvůli nim jsem se u Sazky registroval,” svěřil se nám muž ve středním věku. „Ty klasické papírové dostávám třeba jako dárek k Vánocům, je to u nás v rodině oblíbená tradice. Jinak ale nejradši stírám online, protože je to jednoduše pohodlné.“
 
Svoji vášeň pro stírání přes internet sdílí i s kolegou z práce a právě díky němu je z něj teď loterní milionář. Čtyřmilionové výhře předcházela pauza v práci, kdy se právě s tímto kolegou začal bavit o pokoušení štěstěny.
Milionová Super Zlatá rybka
 
„Jsem pro každou srandu, tak jsem si otevřel stránky Sazky a chvíli jsem přemýšlel, který los zvolím,” popsal s úsměvem, co výhře předcházelo. Nakonec si vybral Super Zlatou rybku a už za pár chvil se ukázalo, že šlo o doslova milionové rozhodnutí.
 
„Když jsem ty 4 miliony viděl na displeji, nejdřív jsem si myslel, že je to vtip,” usmíval se výherce. S tím, že jde o realitu, se podle svých slov začal smiřovat hned, jak se trochu uklidnil a vše si několikrát překontroloval.
 
Od výhry spí jak nemluvně
 
O tom, jak s penězi naloží, měl muž jasno už velmi brzo: „Uložil jsem si je na spořící účet, což bylo velmi dobré rozhodnutí - mám teď mnohem klidnější spaní,” konstatoval spokojeně. A dodal, že i přesto, že je nyní loterní milionář, žádné změny v životě neplánuje. Do práce chodí dál a dál se také baví s kolegou ohledně online losů, které si i dneska moc rád setře.
 
„Předtím, než mi Super Zlatá rybka přihrála 4 miliony, jsem si myslel, že normální lidi takovéto peníze nikdy nevyhrávají. Teď jsem ale důkazem, že se to může stát úplně každému,” rozloučil se s námi výherce.

Hlavní výhra pochází z již ukončené emise online losů Super Zlatá rybka. Výhry nad 1 milion korun podléhají zdanění ve výši 15 %, výherce tak získal 3 400 000 Kč. 
 
Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Auto za 700 000 Kč, dovolená za 200 000 Kč a finanční výhra 4 000 000 Kč

Hlavní výhry na online losu Super Zlatá rybka

Online losy Super Zlatá rybka

Kompletní nabídka
online losů