Příběh výherce - Pozadí
Svět výherců

Příběh výherce

Intuice, která se vyplatila. Mladý muž si na online losu Super Rentiér setřel 100 tisíc měsíčně na 5 let

Pocit, že by to mohlo ten den vyjít, přivedl před časem sázejícího na webové stránky Sazky. A bylo to opravdu správné rozhodnutí. Díky online losu Super Rentiér si bude 5 dlouhých let užívat pohádkovou rentu ve výši 100 000 Kč měsíčně.
Nejradši si vsadí Sportku nebo Eurojackpot, pokud ale intuice zavelí, zajde si klidně do trafiky pro stírací los. Ještě radši ale náš dnešní výherce hraje online losy. Ať už na stránkách Sazky, anebo přímo v mobilní aplikaci.
Intuice, která se vyplatila. Mladý muž si na online losu Super Rentiér setřel 100 tisíc měsíčně na 5 let
V den, kdy se na mladého muže usmálo štěstí v podobě snového života rentiéra, zrovna čekal na své přátele. „Dohodli jsem se s kamarády, že si dáme nějaké to pivo a užijeme si spolu večer. Už od rána jsem ale měl takový zvláštní pocit, a tak jsem se rozhodl, že si trochu zkrátím čas setřením nějakého toho online losu,“ prozradil nám výherce.
Hrál za peníze, které den předtím trefil v Eurojackpotu
 
Nakonec zvolil Super Rentiéra, a to hlavně proto, že ho má podle svých slov asi nejradši. Motivací pro něj byla i výhra v řádu stovek korun, kterou den předtím trefil v loterii Eurojackpot. Na svém herním účtu díky tomu měl peníze, a tak zkrátka začal stírat. A i když je při online stírání možnost setřít celý online los naráz, výherce nám řekl, že vždy stírá klasicky políčko po políčku.
 
„V hracím poli jsem už měl dvě „R“ a zbývala mi ještě jedna řada. Poslední „R“ bylo až v pravém rohu dole a já ho omylem setřel palcem, nejdřív jsem si toho ale nevšiml. Teprve až když byl setřený celý online los, vyskočila hláška, že jsem vyhrál hlavní cenu. A co vám mám povídat, byl jsem z toho naprosto vyjukaný,“ smál se výherce.
 
Nové auto i peníze rodičům
 
Jak už to tak bývá, hlavní výhře, kterou právě získal, nemohl zpočátku vůbec uvěřit. Co víc: přišla přesně ve chvíli, kdy mu na zvonek zvonili přátelé. I tak se ale ještě několikrát za večer musel přesvědčit, jestli stotisícovou rentu skutečně vyhrál právě on.
 
O svém štěstí nakonec řekl jen rodině a svému nejlepšímu kamarádovi, radost si ale udělal velmi rychle poté, co mu peníze začaly chodit na účet. „Jak se za výhru odměním, mi bylo jasné prakticky hned - koupil jsem si nové auto,“ usmíval se muž. A dodal, že část výhry dal také svým rodičům.
 
„Taková výhra je polehčující okolnost pro život.“
 
„Vyhrát tolik peněz je, jak říkám, velmi polehčující okolnost pro život,“ konstatoval se smíchem sázející. I proto ani v budoucnu nehodlá své hráčské zvyky příliš měnit. „Zrovna včera jsem si v trafice jeden los koupil. Kdoví, když to vyšlo jednou, třeba to brzy vyjde i podruhé,“ zakončil vyprávění výherce.
 
Za výhru renty 100 000 Kč měsíčně na 5 let by se jistě nikdo nezlobil. Co byste dělali vy, kdybyste s online losem Super Rentiér tuto fantastickou částku získali? Pokud o tom nechcete jen snít, zkuste své štěstí také. Všechny online losy od Sazky včetně Rentiérů nebo například Černých perel či Zlaté rybky najdete na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.
 
Výhry v podobě měsíční renty podléhají zdanění, výherce tak měsíčně dostává 85 000 Kč. V případě hlavní výhry na losu Mega Rentiér získává výherce ještě jednorázově 4 250 000 Kč.

Renta 100 000 Kč
měsíčně na 5 let

Nejvyšší možná výhra
na online losu Super Rentiér

Online losy
Rentiér

Kompletní nabídka
online losů