Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 5. 2021 Jackpoty

Víkendové jackpoty s tučnými výhrami

Nejenom, že padl zlatý i diamantový jackpot Synotu, ale také zlatý jackpot Kajotu společně se zlatým a platinovým Apollo jackpotem.

Hráčce Markétě se povedlo odnést si ze žlutého rámování populárního automatu Respin Joker za pouhých 90 Kč více než 1000násobek, a to krásných 105 239 Kč.

Hráčce Kristýně prý sluší nejvíce diamantový náhrdelník, a tak se rozhodla, že se pokusí získat diamantový jackpot od Synotu a skvěle jí to vyšlo, jelikož si za tři stovky ulovila ve hře Joker 40 částku 132 144 Kč!

Královna diskoték

Královnou diskoték se stává hráčka Alžběta, která si vytočila na párty ve hře Disco Danny úžasných 292 000 Kč.
 

Ovocný koktejl s překvapením

Fialový tříválec Turbo 27 praskal ve švech, jak se na něm hráč Roman snažil ukořistit bary. Nakonec mu za dvě kila zacinkal zlatý jackpot Kajotu a on se tak může těšit z pěkných 188 800 Kč.
 

Rychle a zběsile

Josefovi se po sešlápnutí pedálu na plné pecky v Turbo Slots podařilo ulovit si zlatý jackpot od Apolla, který v ten moment dosahoval parádních 265 305 Kč.
 

Truhla plná zlatých šperků

Posledním výhercem je pan Ladislav, který našel truhlu přetékající zlatem. Ovocný pětiválec Golden Treasure mu totiž nadělil platinový jackpot od Apolla, a to bombastických 349 000 Kč!
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle