Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 4. 2021 Recenze

Golden Treasure: Co skrývají truhly kapitána Apolla?

V pořadí už 24. pecka od Apolla je tady! Hry od tohoto českého výrobce si zamiluje každý – ať už máte v oblibě automaty s příběhem nebo nedáte dopustit na starou dobrou klasiku v podobě válců narvaných ovocem. A právě ovoce hraje hlavní roli i v tomto titulu.

Sběr může začít!

Na pěti válcích se ovoce rovná do pěti výherních linií, mechanika hry je tak velmi přehledná. O výhry se starají citróny, pomeranče, švestky a třešně, přičemž poslední jmenované ovoce vyplácí výhru už za dva symboly.

Větší kořist už tradičně nadělí hrozny a melouny, a nebyla by to správná ovocná bedna, kdyby chyběly sedmičky – ty vynesou v pěti kusech 500násobek sázky!

V truhlách najdete free spiny

V téhle pecce nechybí ani bonusová hra, která se spustí, když se kdekoliv na plátně objeví 3 nebo více pokladnic. Začínáte tím, že je postupně otevíráte, abyste odkryli počet volných toček. Vybírejte s rozvahou, protože jedna z truhel vždy zůstane zamčená. Potom začnou free spiny, ve kterých se máte na co těšit, všechny výhry totiž budou násobeny x3. Během bonusu navíc můžou kdykoli padnout další truhly plné pokladů.

Kromě parádních výher nejenom v bonusu jste každou točkou ve hře i o Apollo jackpoty. Ten platinový se nedávno podařilo uloupit za pouhou dvacetikorunu, tak zkuste štěstí i vy!
Pan Zelený: „Je super, když se i v jednoduchý oldschoolový hře můžu těšit na bonus. Když pak vybírám, jaký truhly otevřu, jsem napnutej jak kšandy.“
 
Pan Červený: „Bonus je největší lákadlo i pro mě. Všechny výhry násobený x3? To beru!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle