Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 28. 4. 2021 Recenze

Disco Danny: Staň se králem diskoték!

Představte si, že je zrovna pátek večer a vrátili jste se o pár desítek let zpátky v čase. Kam vyrazíte? Přece pořádně to rozjet na diskotéku! V nové hře od NetEntu vás večerem provede legendární pařmen Danny, který má v rukávu kromě neskutečných tanečních kreací také pěkně nadité pytle peněz.
 

Retro každým coulem

Hned po spuštění téhle pecky na vás dýchne atmosféra doby, kdy byla disko kultura v největším rozkvětu. Funky hudba vás roztančí tak, že určitě nezůstanete jen postávat u baru. Grafiky a zvuky nejsou to jediné, co je na téhle hře retro. Tak trochu oldschool je i slot jako takový – 3 válce s pěti výherními liniemi, na kterých se točí klasické bary a sedmičky, ale i symboly spjaté s tematikou hry. Nejvyšším symbolem je samotný Disco Danny, který vám nadělí ve výherní řadě desetinásobek. Když se ale Danny hodí do kostýmu diskokrále a potkáte na každém válci jednoho, tak ani nemusí být na výherní linii a nasype stonásobek sázky.
 

Vzhůru na taneční parket!

Co by to bylo za diskotéku bez diskokoulí? Ve hře můžete narazit na stříbrné a zlaté. Když přijde jedna zlatá, kasírujete desetinásobek nebo dvacetinásobek. Když ale přijdou 3 stříbrné nebo kombinace stříbrných a zlatých, tak teprve začíná ta správná party, spustí se totiž free spiny. Ty jsou sice jen 3, ale vždycky, když padne na parket diskokoule, počet volných toček se restartuje zpět na tři. Každá diskokoule ukrývá až padesátinásobek sázky a tyhle násobky se během bonusu sčítají. Když se zaplní všechny válce, pokračujete na další úroveň, kterých je celkem 5. Každý další level má extra násobitel, v tom posledním se vám všechny výhry vynásobí x10. Tak co, oškubete Dannyho a převezmete žezlo nad jeho diskotrůnem?
 
Pan Zelený: „Tohle se NetEntu moc povedlo. Jejich hry mají někdy těch funkcí trochu moc, tahle pecka je ale skvěle vyvážená – jednoduchost v základu a neotřelá mechanika v bonusu, super!“
 
Pan Červený: „Hlavní lákadlo jsou určitě free spiny, kde jde vyhrát fakt pořádný rakety. A i když jsem na diskotéky nikdy moc nebyl, atmosféra tohohle automatu mě dostala. Až otevřou, tak to půjdu trochu rozjet 😊.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle