Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 1. 2022 Jackpoty

Vánoční nadílka jackpotů

Kromě tradičních dárků se některým z vás povedlo dostat také bonusový dárek v podobě statisícových jackpotů. Jeden z nich dokonce málem dohnal historický rekord. Komu Sazka Hry nadělily pod stromeček tyto úžasné jackpoty?

Hráčka Martina se den před Štědrým dnem pilně připravovala a při zdobení stromečku si zahrála osvědčenou klasiku, a to automat Joker 40, ve kterém získala za příhodných 40 kaček skvělý diamantový jackpot v hodnotě 305 111 . Parádní trefa! 

Zlaťák Kajotu

Hráčka Soňa si ve hře Vikings vybojovala na Štěpána za pouhých 5 korun zlatý jackpot Kajotu, takže jí do kapsy přistála krásná částka 181 415 . Blahopřejeme dobyvatelce!

Ovocný Megajackpot

Taková výhra jakou získala hráčka Klára na svatého Štěpána
se vidí jen opravdu zřídkakdy. Nejenomže málem trhla rekord, ale stačila jí jenom jedna jediná korunka na to, aby si z ovocného pekla automatu Fruit Hell odnesla neuvěřitelných 481 004 Kč! Tomu se říká z pekla štěstí!

Zlatý poklad

Když tě přepadne Červená horečka musíš jít hned kopat, tak to v sobotu cítil i Filip, který se dostal za 20 Kč ke gigantickým valounům zlata a k Royal jackpotu v hodnotě nádherných 301 949 Kč. Bravo!

Zlatý jackpot Synotu

Ve středu hráč Oldřich trefil za dvacku v klasickém tříválci hry Respin Joker zlatý jackpot Synotu s parádní částkou 100 929 . Jen tak dál!

Zlatý jackpot Apolla

Ve čtvrtek, den před silvestrem se s Apollo jackpoty roztrhl pytel.

Nejprve se ráno zadařilo v naší exkluzivní čerstvé novince Pinky Cat Nikole, které zacinkal zlatý jackpot Apolla s báječnou částkou 279 833 Kč.

Platinový jackpot Apolla

Potom se povedlo hráči Lukášovi ukořistit za pouhých 5 Kč z tříválce Mystery Apollo II platinový jackpot Apolla, který se dostal až na neskutečných 372 334 Kč. Další den určitě oba slavili až do pozdního rána!

Jackpoty padají kdykoli bez ohledu na výši sázky, tak si neváhejte dojít pro ten váš!

Mrkněte také na tohle