Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 6. 2020 Recenze

Mystery Apollo II: Tříválec plný překvapení

Nabídka her od Apolla se na Sazce opět rozrůstá. Jeden z nejoblíbenějších výrobců, kterého hráči znají převážně z kamenných kasin, má na našem portálu už jedenáctého zástupce. A stejně jako na všech jiných hrách od Apolla má i Mystery Apollo II zapnuté jackpoty!

Criss cross vyplácení výher

Tříválcový slot má 27 výplatních linií a vyplácí tak stylem „criss cross“. Vklad na jednu otočku je od pěti korun do tisícovky a nejvyšší možnou výhrou je 500 tisíc korun.

Na automatu se objevují klasické symboly ovoce, zvonečků, sedmiček anebo třeba obrázek žolíka, který nahrazuje všechny tyto symboly ve výherních liniích.

Extra funkce zvyšují výhry

Kromě nich se ale na válcích vyskytují i symboly, které spouští extra funkce. Každý mystery symbol dává hráči výhru v rozsahu od x2 do x20 vkladu. Pokud se na válcích objeví symbol Respin, hráč získá novou otočku zdarma. Maximálně se můžete dočkat až třech otoček navíc.

Ve hře je i násobitel v hodnotě x2, x3 nebo x4, který zvyšuje výhry ze všech chycených kombinací. Pokud se objeví více násobitelů, výhry se násobí s každým z nich.
Posledním speciálním symbolem je Mixér, který je vůbec nejnapínavější. Přemění totiž sebe na jeden z extra symbolů.

Tak dočkáte se obřích výher s násobiteli?

Pan Zelený: „Druhý tříválcový automat s 27 výplatními liniemi od Apolla zaujme hlavně speciálními funkcemi. Nejradši mám jednoznačně Respin.“   Pan Červený: „Není nic lepšího, než když se objeví Mystery a já jen sleduju, jak výhra z něj narůstá."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle