Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 6. 2020 Recenze

Mystery Apollo II: Tříválec plný překvapení

Nabídka českých online automatů od Apolla se v online casinu Sazka Hry opět rozrůstá. Jeden z nejoblíbenějších výrobců, kterého hráči znají převážně z kamenných kasin, má na našem portálu už jedenáctého zástupce. A stejně jako na všech jiných výherních automatech od Apolla má i hrací automat Mystery Apollo II zapnuté jackpoty!

Criss cross vyplácení výher

Tříválcový online slot obsahuje 27 výplatních linií a vyplácí tak stylem „criss cross“. Vklad na jednu otočku je od pěti korun do tisícovky a nejvyšší možnou výhrou je 500 tisíc korun.

Na automatu se objevují klasické symboly ovoce, zvonečků, sedmiček anebo třeba obrázek žolíka, který nahrazuje všechny tyto symboly ve výherních liniích.

Extra funkce zvyšují výhry

Kromě nich se ale na válcích vyskytují i symboly, které spouští extra funkce. Každý mystery symbol dává hráči výhru v rozsahu od x2 do x20 vkladu. Pokud se na válcích objeví symbol Respin, hráč získá novou otočku zdarma. Maximálně se můžete dočkat až třech free spinů zdarma.

Dalším velice vítanou bonusovou funkcí je násobitel v hodnotě x2, x3 nebo x4, který zvyšuje výhry ze všech chycených kombinací. Pokud se objeví více násobitelů, výhry se násobí s každým z nich.

Posledním speciálním symbolem je Mixér, který je vůbec nejzajímavějším symbolem. Dokáže se totiž přeměnit na jeden z bonusových speciálních symbolů.

Ulovte v hracím automatu pořádné násobky výher nebo platinový Apollo jackpot!

Pan Zelený: „Druhý tříválcový výherní automat s 27 výplatními liniemi od Apolla zaujme hlavně speciálními funkcemi. Nejradši mám jednoznačně bonusovou funkci Respin.“   Pan Červený: „Není nic lepšího, než když se objeví symbol Mystery a já jen sleduju, jak výhra z něj narůstá."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle