Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 5. 2021 Recenze

Fruit Hell: Co peklo schvátí…

To už nenavrátí? V novém peckovém online automatu Fruit Hell od českého studia Tech4bet tohle čertovské pravidlo rozhodně neplatí. Jejich peklo sice schvátilo koše plné ovoce, navrátilo ale super stroj hned ve dvou variantách.
 

Pekelná jízda na 3 nebo 5 válcích

Obě verze hracího automatu mají shodně 5 výherních řad a na rozpálených válcích se grilují třešně, jablka, švestky, ale také zvonky, podkovy a nechybí ani prémiové sedmičky. Pro obě varianty platí také to, že 4 nejvyšší symboly vyplácejí výhry už za dva kusy, což je u tříválců celkem neobvyklé a určitě to potěší. Za stejné symboly zkasírujete na pětiválci větší výhry, ale na trojce zase vyhrajete častěji.
 

Extra násobitel a expandující Wild

Herní automat sice nenabízí klasickou bonusovku s free spiny zdarma, ale o vychytávky, které dopomůžou k větším úlovkům, tu rozhodně není nouze. Trefte 3, 4 nebo 5 válců plných třešní, citronů, švestek nebo pomerančů a pekelník vás štědře odmění – výhru vynásobí x3, x4 nebo x5. Tuhle funkci skvěle doplňuje Wild, protože když se nachomýtne do výherní kombinace, roztáhne se přes celý válec. Získat násobitel je tak díky žolíkovi o dost snazší.
Pan Zelený: „Venku je pořád docela zima, tak se aspoň můžu zahřát u těchto ohnivých válců. U srdíčka mě vždycky nejvíc zahřeje, když se přes pár válců roztáhne Wild 😊.“ Pan Červený: „Když jde o ovoce, tak jsem spíš fanda tříválců. Tady mě ale dostal pětiválec, protože možnost vynásobit plný plátno x5 je prostě strašně lákavá.“ 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle