Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 5. 2021 Recenze

Fruit Hell: Co peklo schvátí…

To už nenavrátí? V nové pecce od českého studia Tech4bet tohle čertovské pravidlo rozhodně neplatí. Jejich peklo sice schvátilo koše plné ovoce, navrátilo ale super stroj hned ve dvou variantách.
 

Pekelná jízda na 3 nebo 5 válcích

Obě verze hry mají shodně 5 výherních řad a na rozpálených válcích se grilují třešně, jablka, švestky, ale také zvonky, podkovy a nechybí ani prémiové sedmičky. Pro obě varianty platí také to, že 4 nejvyšší symboly vyplácejí výhry už za dva kusy, což je u tříválců celkem neobvyklé a určitě to potěší. Za stejné symboly zkasírujete na pětiválci větší výhry, ale na trojce zase vyhrajete častěji.
 

Extra násobitel a expandující Wild

Automat sice nenabízí klasickou bonusovku s free spiny, ale o vychytávky, které dopomůžou k větším úlovkům, tu rozhodně není nouze. Trefte 3, 4 nebo 5 válců plných třešní, citronů, švestek nebo pomerančů a pekelník vás štědře odmění – výhru vynásobí x3, x4 nebo x5. Tuhle funkci skvěle doplňuje Wild, protože když se nachomýtne do výherní kombinace, roztáhne se přes celý válec. Získat násobitel je tak díky žolíkovi o dost snazší.
Pan Zelený: „Venku je pořád docela zima, tak se aspoň můžu zahřát u těchto ohnivých válců. U srdíčka mě vždycky nejvíc zahřeje, když se přes pár válců roztáhne Wild 😊.“
 
Pan Červený: „Když jde o ovoce, tak jsem spíš fanda tříválců. Tady mě ale dostal pětiválec, protože možnost vynásobit plný plátno x5 je prostě strašně lákavá.“ 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle