Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 11. 3. 2024 Recenze

Scrooge Megaways: Vánoční nadílka po celý rok!

Kdo by neznal Vánoční koledu a její nechvalně proslulou hvězdu lakomce Scrooge - starého chamtivého lakotu, který za svůj život nastřádal nemalé jmění, o které se odmítá s kýmkoliv dělit. Tedy až do doby, než se mu zjeví 3 duchové Vánoc, kteří ho přimějí stát se lepším člověkem.

Pro část jeho pokladu se můžeš vydat i ty ve výherním automatu Scrooge Megaways od oblíbeného zahraničního výrobce hracích automatů jménem iSoftBet. Dokážeš za pomoci duchů Vánoc obměkčit starého lakomce a odnést si pořádnou výhru?

Mega výhry s Megaways

U vánočně laděného online automatu Scrooge Megaways se opravdu nudit nebudete. O tom, že je casino hra plná akce mluví i skutečnost, že je možné v průběhu trefit až 117 649 výherních linií. Přitom k výhře stačí trefit 3 či více symbolů na po sobě jdoucích válcích. Samotný lakomec Scrooge představuje nejvzácnější symbol ve hře a může vám přinést až 25násobek sázky.

Megaways hry si nejde představit bez Cascading wins a Scrooge není výjimkou. Po každé výhře následuje funkce Cascading wins, při které popraskají všechny shodné symboly a vymění je symboly nové. Proto je dobré si na hraní vyhradit více času, některé spiny se můžou pěkně táhnout.

Samozřejmě se nezapomnělo ani na symbol Wild, který nahrazuje všechny symboly ve hře, s výjimkou Scatter symbolu, a padá na prostředních 4 válcích.

Bonusové bohatství

Nejvyšší výhry na tebe pak čekají buďto v klasické Megaways bonusové hře nebo po náhodném spuštění funkce Max Megaways. Bonusovka Scrooge Cash Respins se spustí pokud trefíš alespoň 5 symbolů Scatter, kde každý ze Scatterů nese určitý násobitel, který násobí tvůj vklad.

Ve funkci Max Megaways na tebe pak čeká všech 117 649 výherních linií s obřími výhrami. Aby toho nebylo málo, připravili si pro nás vývojáři z iSoftBetu speciální funkci Haunting of Christmas, při které se zvyšuje tvá šance na respiny a Max Megaways.

To nejlepší bez čekání

Čekání na bonusovou hru se může někdy pěkně vléct a vlastně ani nikdy nemáš jistotu, že si o ty největší výhry budeš moct zahrát. Proto iSoftBet přišel s elegantním řešením. Stejně jako ve hracích automatech Western Gold Megaways či Hot Spin Megaways, je i v tomto herním automatu možnost si bonusovku pořídit a hned začít hrát. 

Za 50násobek sázky dostaneš na oplátku 3 free spiny zdarma v podobě respinů, při kterých padají na válcích jen Scattery s výherními násobky obvykle v rozmezí 1 až 5.  Méně časté jsou Mega Scattery, které ti vyplatí 10, 25 nebo 50 násobek sázky. Pokaždé, co trefíš alespoň jeden symbol Scatter, vrací se ti klasicky počet toček zdarma zpět na 3. V případě, že zaplníš celý válec Scattery, vynásobí se ti výhra podle počtu pozic na válci.
Pan Zelený: "Baví mě na hře, že když mi dlouho scattery nepadají, tak můžu využít Buy bonus feature a užít si bonus na plný pecky. Respiny s dotáčením válců jsou vždycky napínavé a já jen čekám, jestli mi darují meganásobek sázky."  Pan Červený: "Jakmile mi padl bonus měl jsem okamžitě druhý Vánoce. Ještě lepší něž upečenej krocan jsou extra vysoké násobky. Hold and win herní automaty mají zkrátka něco do sebe."

Mrkněte také na tohle