Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 26. 10. 2021 Jak hrát

Vše, co potřebuješ vědět o Megaways hrách

Bude to skoro rok, co jsme vám představili první hru s mechanikou Megaways na českém trhu. Od té doby se naše nabídka těchto báječných mašin pěkně rozrostla, a tak jsme si řekli, že by nebylo na škodu podívat se na ně trochu víc z blízka. V tomto článku se dozvíte, co vlastně Megaways jsou, jak fungují a dostanete i pár tipů na to, co si příště zahrát.

Kde se vzaly Megaways?

První automaty s mechanikou Megaways spatřily světlo světa v roce 2015, kdy je na trh uvedl australský výrobce Big Time Gaming. Mezi hráči se tyto hry rychle staly velmi oblíbenými, a to především díky nepředvídatelnosti a potenciálu pro obří výhry. O Megaways hry byl obrovský zájem, a tak tuto mechaniku začala do svých automatů přidávat i ostatní herní studia, například NetEnt a iSoftbet, jejichž skvosty si můžete zahrát u nás na Sazka hrách.

Až 117 649 šancí na výhru

Díky náhodnému modifikátoru válců, který je součástí Megaways her, má každý spin jiný počet výherních linií. Automaty mají 6 válců a na každém válci se objevuje různý počet symbolů, zpravidla v rozmezí 2 až 7. Když se mezi sebou vynásobí počty symbolů na každém z válců, dostanete výsledný počet výplatních linií neboli Megaways. Může to znít složitě, ale poznat výherní kombinaci je jednoduché. Princip určování výher je v podstatě stejný, jako u her s označením „criss cross“, které můžete znát z vašich oblíbených heren a kasin – trefte aspoň 3 symboly na 3 po sobě jdoucích válcích zleva a vyhráváte. Akorát u Megaways je daleko více možností než na „criss crossových“ tří, čtyř nebo pětiválcích, a proto jsou tyto hry tak lákavé. Mnoho z těchto her bývá ještě doplněno funkcí Avalanche, při které symboly, které vytvořily výhru, popraskají, a shora je nahradí nové symboly, takže během jednoho spinu můžete vyhrát hned několikrát.
Obrázek - Až 117 649 šancí na výhru

Co si zahrát?

U nás na Sazce si zatím můžete zahrát 7 pecek s touto mechanikou. Tři z nich jsou od Netentu, který vsadil na své kultovní hry jako Twin Spin a Fruit Shop a oblékl je do „Megaways kabátu“. Další čtyři kousky jsou od iSoftbetu, výrobce, kterého nabízíme jako jediní v Česku a rozhodně stojí za pozornost. Vydáte se v nich pro poklady do hloubi jihoamerické džungle ve hře Aztec Gold nebo raději na západ na přestřelku s šerifem ve hře Western Gold? Fanoušci fantasy motivů si zase přijdou na své v pohádkové říši automatu Queen of Wonderland  nebo u kulatého stolu v síni krále Artuše, kde se zkusí postavit čaromocné síle tajemné Morgany.
 

Best off

Našimi horkými tipy na to, co si zahrát je trojice her od iSoftbetu – Western Gold, Morgana a Queen of Wonderland. Zejména z toho důvodu, že v těchto mašinách nemusíte zdlouhavě čekat na bonusovku, můžete si ji koupit za 50, 80 nebo 100násobek sázky, což dělá z těchto her unikáty na českém trhu. Bonusovky jsou navíc extrémně napínavé a je v nich možnost přijít si na opravdu parádní výhry. Ať už si zahrajete jakoukoli z těchto her, vždy je o co hrát – pokud zrovna běží turnaj v hrách od iSoftbetu, tak body do žebříčku nasbíráte i na všech těchto mašinách.
 
Pan Zelený: „Poměr cena/výkon je pro mě naprosto zásadní jak při nakupování, tak při hraní online slotů. Proto mám nejradši Western Gold a Morganu, kde si můžu koupit bonusovku za 50 a 80násobek sázky.“ Pan Červený: „Můj favorit je jednoznačně Aztec Gold, za malý sázky si tu můžu přijít na pořádnej balík. Šance přetavit 24 Kč ve víc než 460 tisíc se prostě nezahazuje .“

Mrkněte také na tohle