Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 12. 2022 Recenze

Hot Spin Megaways: Nejakčnější mašina na Sazka Hrách?

Není divu, že Hot Spin je u nás jedna z nejhranějších her od iSoftbetu. Pecka od tohoto zahraničního výrobce v sobě snoubí oblíbené klasické symboly s moderní mechanikou, a nabízí tak perfektní zážitek ze hry. V novém Megaways kabátě se navíc výhry můžou vyšplhat do ještě větších výšek. Na co všechno se můžeš těšit?

Kolo štěstí a 117 649 šancí na výhru

Šest válců se dvěma až sedmi symboly na válec – to je ve zkratce mechanika Megaways, která nabízí až 117 649 výherních řad. Výhru poznáš snadno, stačí ti najít aspoň tři symboly na třech válcích zleva podobně jako v „criss cross“ hrách. Kromě ovoce, které vyplácí spíš menší částky, tu najdeš stejně jako v původní verzi zvonky, hvězdy, sedmičky a diamanty. Ty vyplácí už ve dvou symbolech a šestice těchhle vybroušených kousků ti přinese 50násobek sázky. Za každou výhru tě automat ještě odmění kaskádou, kdy výherní symboly popraskají a shora napadají nové symboly, což se opakuje neomezeně, dokud vyhráváš.

Největším lákadlem je kolo štěstí, které se může kdykoli náhodně roztočit a naboostit válce jednou z 10 speciálních funkcí. Které jsou nejlepší? Super Wild ti na prostřední 4 válce nasype 8 – 12 wildů, Super Mystery Symbols zase 6 – 12 mystery otazníků, které se přemění v jeden náhodně vybraný symbol. Funkce MAX Megaways ti garantuje otočku se 117 649 výherními liniemi, a speciál Super Wild Reels pokryje až 4 válce wildy, které ještě výhru mohou znásobit x2, x3 nebo x5!

Bonusovka bez čekání?

Nejtopovějších výher se člověk většinou dočká v bonusových hrách. Čekání na ně se ale někdy může pěkně prodloužit. V iSoftbetu tenhle ‚problém‘ geniálně vyřešili. Zkrátka si bonusovku můžeš koupit pod tlačítkem Hot Bet. Připrav si na to 100násobek sázky a vyber si, jestli chceš 15 spinů s úvodním násobitelem x1, 10 spinů x3, 5 spinů x5, nebo dej svůj osud do rukou štěstěny a nech si kombinaci toček a násobitele vylosovat (můžeš trefit až 15 spinů s úvodním násobitelem x5). Free spiny ti samozřejmě můžou padnout i bez nákupu bonusu, stačí k tomu 4 kola s nápisem BONUS kdekoli na válcích. Pokaždé, když ve free spinech vyhraješ, následuje stejně jako v základní hře kaskáda a zároveň poskočí násobitel pro další výhru o x1. Násobitel není nijak omezený, takže čím víc uvidíš výherních kombinací, tím víc ti následující výhry můžou nasypat.

I v bonusu se může kdykoli roztočit kolo štěstí s další sadou vychytávek. Kromě náhodných wildů a mystery symbolů si můžeš vytočit navýšení násobitele o x3 nebo odstranění nízkých symbolů z válců. Kromě bonusovky je pod tlačítkem Hot Bet v nabídce i spuštění speciálního kola ze základní hry, což tě bude stát 20násobek. 
Pan Zelený: „Tolik funkcí a možností, jak vyhrát balík, není snad v žádný jiný mašině. Po Hot Spin Deluxe jsem myslel, že hra už nejde nijak vylepšit a borci z iSoftbetu mě pěkně uvedli v omyl. Tohle se jim fakt povedlo!“ Pan Červený: „Her s možností koupit si bonus moc není, takže mám radost, že jsme spustili tuhle bombu. Vybírám si vždycky náhodně, protože trefit 15 spinů se začínajícím násobitelem x5, je prostě dream.“

Mrkněte také na tohle