Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 9. 2021 Recenze

Western Gold Megaways: Kolik si vystřílíš na divokém západě?

V novém peckovém online automatu Western Gold Megaways od iSoftBetu se ocitneš ve westernovém městečku, kde máš jediný cíl: Pomstít lapené bandity a utéct s tolika pytli zlata, kolik jen tvůj kůň unese. Máš na to postavit se šerifovi?

Megaways s lavinou výher

Mašina je vybavená Megaways mechanikou, ve které má každý spin jiný počet výplatních linií podle toho, kolik symbolů je zrovna na válci. Když se na každém ze 6 válců nachází 7 symbolů, je aktivních 117 649 řad. K výhře stačí narazit na 3 a více symbolů na po sobě jdoucích válcích, přičemž nezáleží na jejich pozici. Nejvzácnější symbol, revolver, vyplácí už ve dvou a za 6 kusů ulovíte 25násobek sázky.

Po každé výhře následuje funkce Cascading wins, která funguje tak, že výherní symboly popraskají a na plátno napadají nové symboly. Funkce se opakuje do doby, dokud vyhráváte, takže jedna točka se může pěkně prodloužit a výhry pořádně nabobtnat.

Nechybí ani Wild, který chodí na prostřední 4 válce a Scatter, vyobrazený jako šerifova placka. 5 Scatterů kdekoliv na herní ploše spouští bonus.

Nechceš čekat na bonus? Kup si ho!

Western Gold Megaways je vůbec první hrací automat v Česku, ve kterém si můžeš koupit bonusovku. Za jistotu bonusu sice zaplatíš 50násobek sázky, ale rozhodně to stojí za to. Dostaneš 3 free spiny zdarma, ve kterých na válce padají jenom Scattery s výherními násobky, obvykle x1 až x5. Můžeš ale narazit i na Mini, Major nebo Mega Scattery, které vyplácí 10, 25 a 50násobek sázky. Vždycky, když padne aspoň jedna šerifova placka, vrátí se počet zatočení zdarma zpátky na 3. Zkrátka střílíš, dokud máš náboje. Navíc když se ti podaří zaplnit celý válec Scattery, všechny nasbírané placky na daném válci se vynásobí x3 až x7 podle toho, kolik je na válci pozic.
Obrázek - Nechceš čekat na bonus? Kup si ho!
Pan Zelený: „Všudypřítomnej dusot kopyt a melodie foukaná na harmoniku mě parádně vtáhnou do děje. Respiny po výhře jsou taky pecka, ale nejlepší je prostě bonus. Jsem trpělivej, takže si na něj pěkně počkám, pak mě aspoň netrápí, když se zrovna ve free spinech moc nezadaří.“ Pan Červený: „To já zase kupuju bonusy jak zběsilej. To napětí, jestli se zaplní válec s Mega Scatterem a dostanu tak extra násobitel, je prostě k nezaplacení!“

Mrkněte také na tohle