Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 8. 2021 Recenze

Twin Spin Megaways: Klasika od NetEntu v novém kabátě

Dnes už kultovní peckový online automat od NetEntu jménem Twin Spin se dočkal vylepšení. Zvonky, bary, sedmičky a blyštivé diamanty se zde točí na více válcích s větším počtem linií, což znamená jediné: větší šance na to urvat luxusní výhru. Na co všechno se můžete těšit?

Nekonečné točky na 117 649 liniích

Mechanika Megaways je už sama o sobě velké lákadlo. Díky tomu, že na válce padají různě velké symboly, má každý spin jiný počet linií. Každý válec má 2 až 7 pozic a když se na všech válcích sejde 7 symbolů, vznikne tak 117 649 výherních řad. Tahle mašina má ale v rukávu další 2 funkce, které Megaways skvěle doplňují. První z nich znáte už z klasického hracího automatu Twin Spin, kdy při každém roztočení se 2 sousední válce rozblikají a máte jistotu, že na nich padnou stejné symboly. Při téhle parádě zažijete při každé točce pořádné napětí, protože se kdykoli může takto spojit i více válců, klidně všech 6! Další funkce se spustí po každé vaší trefě. Symboly, které utvořily výhru, zmizí a nahradí je nové symboly. To pokračuje za jednu sázku do té doby, dokud vyhráváte.

Nechybí ani free spiny zdarma!

Oproti původní verzi se ve variantě s Megaways můžete těšit i na free spiny zdarma. Za 5 Scatterů kdekoli na plátně shrábnete 15 zatočení zdarma. Během volných toček máte zaručeno, že na podsvícených válcích bude vždy 7 symbolů, což znamená více linií a tím pádem větší výhry. Vylepšení se dočkal i symbol Wild, u kterého můžete najít extra násobitel x2 nebo x3. V rámci bonusu se navíc můžou free spiny spustit opakovaně. To by bylo, aby během takové porce volných toček nepřišel nějaký tučný úlovek. Navíc s funkcí Avalanche, kterou můžete znát z oblíbené klasiky Gonzo's Quest vám po vybuchnutí symbolů přistanou bombové výhry.
Obrázek - Nechybí ani free spiny zdarma!
Pan Zelený: „Na Twin Spinu mám nejradši to napětí, který zažívám při každý točce, když čekám, kolik se spojí válců. Megaways a padání nových symbolů po výhře celkovej zážitek ještě umocňuje.“ Pan Červený: „Free spiny bylo to jediný, co mi v klasickým Twin Spinu chybělo, takže jsem fakt rád, že je NetEnt do verze s Megaways přidal. Když se v bonusu spojej první tři válce a padne k tomu ještě wild s násobkem, tak je to fakt raketa!“

Mrkněte také na tohle