Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 11. 2020 Recenze

Aztec Gold Megaways: 117649 šancí na výhru

Online casino Sazka Hry vám jako první v Česku představují hrací automat s mechanikou megaways. Tenhle promakaný online automat od iSoftBetu vás zavede do říše Aztéků, kde se vydáte hledat ztracený poklad v jihoamerické džungli. Čekají zde na vás náhodné funkce, super bonusovka a především obrovské množství výplatních linií, díky kterým si můžete přijít na nádherné výhry.

Počet linií se mění v každém spinu

Výherní automaty, které mají megaways, jsou ve světě nesmírně oblíbené. Důvodem je to, že u takto označených strojů má každý spin jiný počet výplatních linií. Funguje to tak, že na každém válci je při každé otočce jiný, náhodný počet symbolů, přičemž systém vyplácení výher je v režimu „criss cross“.

Takto můžou na plátně vzniknout desetitisíce šancí na výhru. Navíc po každé trefě výherní symboly vybuchnou a shora napadají nové symboly, které můžou zajistit další výhry v rámci jednoho spinu.

 

Bonusovka s jackpotem

Rozhodně dávejte pozor na scattery, které mají v této hře podobu bájných aztéckých tabulek, na kterých je vždy zobrazen výherní násobek. Chyťte jich 5 a dostaňte se do bonusu, který umí být opravdu štědrý.

Na začátku bonusovky se scattery se svými násobky uzamknou a dostanete 3 volné točky zdarma. Když v některé ze třech spinů padne další scatter, tak se opět se svým násobkem uzamkne a počet free spinů zdarma se obnoví zpět na 3. Když se vám podaří zaplnit celý válec slunečními tabulkami, budete odměněni dalším extra multiplikátorem, který vynásobí všechny scattery na daném válci.

Hra má navíc zabudovaný vlastní jackpot, který můžete trefit právě v bonusu. Ten nejvyšší z nich – mega jackpot – má hodnotu 1000násobku vaší sázky. Když trefíte scatter s tímto jackpotem a navíc válec zaplníte, může být vynásoben až x7!

Větší šance na výhru

Aby toho nebylo málo, mohou se během hraní spustit náhodné funkce, které přisypou na válce více scatterů nebo aktivují maximální počet výherních řad, kterých je 117649! Za maximální sázku 24 Kč si zde můžete přijít na bezmála půl milionu. A to už určitě stojí za vyzkoušení.
 
Obrázek - Větší šance na výhru
Pan Zelený: „Konečně jsme se dočkali a máme tady hru s Megaways. iSoftBetu se navíc fakt povedla grafika, dávám jedničku s hvězdičkou.“ Pan Červený: „Na hry, ve kterých můžu trefit jackpot, nedám dopustit. Miluju to napětí, když v bonusu čekám, až se zaplní jeden z válců scatterama a výhry se tak ještě vynásobí.“  
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle