Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 7. 2022 Jak hrát

Ledový sváteční speciál

Válce nesmí stát, jinak nemůžu hrát! Sazka Hry vám přináší zábavu i přes sváteční pohodu. Připravili jsme si pro vás speciální výběr pěti osvěžujících her pro extra horké letní dny. 

Prvním ledovým automatem je tříválec Kajotu Ice Bar 27. Ovoce je pokryté silnou vrstvou sněhu a vaším úkolem je trefit modrou ledovou desku s nápisem Ice Bar, která funguje jako wild a může vás dovézt až k násobiteli x32. Pokud narazíte na 3 tyto nápisy, které zároveň fungují jako mystery symboly, tak se můžete těšit na jeden ze tří pěkně vysokých násobků s maximálním 150násobkem. Navíc jste ve hře o statisícový zlatý jackpot!

Oheň a led 

Tříválcový automat Blazing Ice od Synotu je kombinací žhnoucí lávy a ledových ker. Vyplácení stylem criss cross s cennými melouny tomu dává pořádnou šťávu. Pokud na válcích chytíte dvě ledové nebo ohnivé koule, zapne se vám na třetím válci respin a když bude úspěšně zakončen výhrou, dostane se vám stonásobku sázky. A to ještě není vše! Pokud ulovíte 3 mystery hrací kostky, můžete získat násobek sázky až x100. Kromě toho jako bonus zdarma lze v této online hře hrát až o 4 typy jackpotů s nejvyšším diamantovým!

Ovoce, ze kterého mrazí

Neobyčejný pětiválcový automat Frozzy Fruits od e-gamingu vás na první pohled zaujme svou strukturou. Se skvělou výplatností 97 % se dá z luxusních výher za zvonky a sedmičky vymačkat parádní výhry. Bílý nápis wild vám umí dokonce výhru až devětkrát znásobit. Jestliže navíc posbíráte rovnou 2, pak se násobí mezi sebou a dá se z nich ulovit násobitel výhry až x81!

Ledová Antarktida

Svezte se s tučňáky na vlně násobků a získejte cenné ovoce z ledových krychlí. O tom vše je automat Dicey Fruits od Synotu a ještě mnohem víc. Trefte 9 stejných kousků ovoce a máte dvojnásobek vaší výhry. Pokud se vám povede vytočit výhru, ovoce se zamrazí do ledu a probíhá respin, dokud padají výherní symboly. Vrcholem jsou nadupané jackpoty, kde máte šanci trefit až půl milionu korun!

Teplota na bodu mrazu

Čtyřválcový Adell automat Cold&Hot zahrnuje wildy, při kterých vám sklenička kávového likéru znásobí dvakrát výhry. Tři teploměry na válcích spustí speciální funkci "Hot Mode" s nově aktivním čtvrtým válcem, díky kterému vám bude udělena možnost ukořistit vyšší výhry. Trefte kopu smaragdů než vám teplota spadne na nulu. Casino bonusem jsou tu 3 úrovně jackpotů s nejhodnotnějším zlatým, tak rozsekejte led a skvělé výhry s jackpotem jsou vaše!

Mrkněte také na tohle