Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 2. 2021 Recenze

Dicey Fruits: Výhry, ze kterých mrazí

České studio Synot ovocné automaty opravdu umí. Přesvědčit se o tom můžete v nové pecce Dicey Fruits. Tato hra spojuje prvky staré dobré klasiky s moderní mechanikou a moc pěkným grafickým zpracováním. Pokud máte od Synotu rádi Respin Jokera, tak určitě dejte šanci téhle novince, zklamaní rozhodně nebudete.
 

Linie „criss cross“ a násobitel výher

Na třech ledových válcích se točí klasické ovoce – třešně, citróny, pomeranče, trsy hroznů a melouny. Doplněny jsou vysokými symboly zvonků a sedmiček. K výhře stačí chytit na každém válci jeden stejný symbol, nemusíte si tak lámat hlavu s pevně danými výherními řadami. Navíc když se vám poštěstí sesbírat 9 kousků stejného ovoce, výhra se ještě vynásobí x2.

Pořádná dávka napětí při Respinech

Ve hře sice není bonus v podobě free spinů, o příděl adrenalinu ale nepřijdete. Při každé výhře symboly zamrznou na své pozici a proběhne respin, při kterém probíhá dotáčení válců do doby, dokud se rozšiřuje výherní kombinace. Touto funkcí připomíná zmíněného Respin Jokera, kde k dotáčení dojde, když se ve výhře vyskytuje wild. Ten sice v Dicey Fruits chybí, ale díky 27 výplatním liniím padají respiny mnohem častěji a šance na ulovení extra násobitele je také větší.

S každým zatočením jste ve hře také o Synot Jackpot, který má 4 úrovně. Ukořistíte ten diamantový? Zkusit to můžete už za korunu na jedno zatočení!
Pan Zelený: „Mechanika slotu je super, já se ale dobře bavím, i když netočím. Vykukující veverka zpoza stromu a klouzající tučňáci mě fakt rozesmáli 😊. Takhle má vypadat automat 21. století.“ Pan Červený: „Při respinech mi mrzne krev v žilách. Když se to ale dotočí do plnýho plátna, rád se spolu se sněhulákama zasměju.“
 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle