Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 7. 2021 Recenze

Frozzy Fruits: Ledově namražené ovoce vás krásně osvěží

Neobyčejný pětiválec od e-gamingu, plný ovocných kostek vás přenese na sever do středu zasněženého ledovce. Unikátní mrazivá tématika vás příjemně zchladí v perných vedrech horkého léta.

Originální motiv s ovocnou nadílkou

Vsadit si můžete od 5 korun po tisícovku. Čeká na vás 36 výherních linií se skvělou výplatností automatu 97 %, kde vám stačí získat na skvělou výhru aspoň tři stejné symboly. Od ostatních mašin se liší počtem řad a symbolů na válec. Na 1. a 5. válci najdete jeden symbol, na 2. a 4. válci dva a na třetím rovnou čtyři. Z ovoce se můžete těšit na třešně, citrony, pomeranče, švestky, hrozny nebo melouny. Za 5 zvonků dostanete pěkný 80násobek a za nejhodnotnějších 5 ledových sedmiček dokonce parádní 100násobek!

Násobící Wild

Wilda ve hře najdeme ve formě stejnojmenného křídově bílého nápisu zmraženého do kostky ledu. Wild nám může padnout buď úplně nalevo nebo napravo na 1. nebo 5. válci. Wild dokáže výhru znásobit x1 až do maximálního znásobení x9, a to ještě není vše! Pokud budete mít v herním poli rovnou 2 wildy, násobitele se násobí mezi sebou a maximální násobitel vám znásobí výhru až x81!
 
Pan Zelený: '"Zmrzlé ovoce úplně zbožňuju. Hned mám chuť na zmrzlinu se sladkou příchutí, když vidím podařenou grafiku." Pan Červený: "Miluju, když symboly roztajou a wild mi přihraje ještě větší násobky, než jsem zvyklej, pak mi to na kontě krásně roste."

Mrkněte také na tohle