Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 18. 5. 2022 Recenze

Cold&Hot: Ať je horko nebo mráz, vyhrávejte zas a zas!

Prudké výkyvy počasí nemá rád snad nikdo. Ve hře Cold&Hot od studia Adell si ale náhlou změnu teploty užije každý. Když v této hře mrazivou zimu vystřídá pekelné vedro, o pořádné big winy není nouze!

Criss cross a wild s násobitelem

Ledový tříválec nabízí 27 výplatních linií, takže ke trefení výhry stačí najít jeden symbol na třech válcích na libovolné pozici. Točená zmrzka a nanuk na klacku sice nepřinesou velké zisky, ale aspoň vás pěkně osvěží. Zato kompas už vás nasměruje k větším výhrám a vybroušený smaragd vám vynese 16násobek sázky. Štamprle kvalitního likéru funguje jako wild a kromě toho, že vám dopomůže k výhrám, tak je ještě znásobí x2.

Cold and Hot mode

Ústředním motivem automatu je teploměr. V základním "cold mode" pokud trefíte 2 symboly hot a nedojde k výhře, můžete získat až 2 respiny navíc s dotočením válce bez symbolu hot. Tři symboly teploměru kdekoli na válcích spustí bonusovku zvanou „hot mode“. Během hot módu rozmrzne čtvrtý válec, takže z 27 výherních linií jich máte rázem k dispozici 81. S tím se pojí i možnost vyšších výher, kompasy ve čtyřech vynesou 60násobek a smaragdy dokonce 160násobek. Dejte si ale pozor na teploměr nalevo od válců. Postupně na něm klesá teplota a když spadne na nulu, bonusovka končí. Kolik odtočíte toček v rozšířeném módu, tak máte do jisté míry ve svých rukách podle toho, jak rychle točíte. Určitě si ale nemusíte zoufat, když se vám z hot módu nepodaří vytřískat maximum. S jakoukoli sázkou jste totiž ve hře i o luxusní Adell Jackpoty!
Pan Zelený: „Jestli máte rádi klasiku, ale ovoce už vám leze krkem, dejte šanci týhle mašině. Zajímavá směsice symbolů a originální bonusovka vás dozajista pobaví. Mě teda určitě nenechala chladným 😊.“ Pan Červený: „Super je i to, že když přijdou dva teploměry a zároveň na plátně není výhra, dostanu dva respiny, během kterých můžu chytnout třetí teploměr. Pak už jenom klikat ostošest, abych odehrál co nejvíc toček!“

Mrkněte také na tohle