Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 9. 2021 Recenze

Ice Bar 27: Ledový tříválec plný překvapení

Hry od Kajotu jsou nestárnoucí klasika. Pro jejich jednoduchost a oblíbené motivy na ně zkušení hráči zkrátka nedají dopustit. Kajotí mašiny by ale nebyly tak populární, kdyby nebyly vhodně doplněné o bonusové funkce – právě jako Ice Bar 27.

V hlavní roli Wild

Šťavnaté ovoce v téhle pecce doplňují znak dolaru, zvonky a hvězdy. Hvězdy jsou nejvyšším symbolem, za 3 shrábnete 20násobek. Pěkných výher jde ale dosáhnout i za nižší symboly, automat totiž nabízí 27 výherních řad, tím pádem často trefíte výhru ve více liniích. Symbol, který budete chtít vidět nejčastěji, je Ice bar. Ten funguje jako Wild, a navíc má ještě další speciální funkce. Vždycky, když dopomůže k výhře, zmrazí symboly z výherní kombinace. Ty explodují a na plátno napadají nové symboly. Následná výhra se vynásobí x2 a když je u toho znovu Ice bar, funkce se opakuje. Následné úlovky se násobí ještě vyšším násobitelem, postupně x4, x8, x16 a x32!

Bonus, ve kterém nejde nevyhrát

Nápis Ice bar funguje také jako bonusový symbol, když na něj narazíte na každém válci, spustí se Mystery bonus. A v něm se zkrátka nemůžete trefit vedle. Kliknete na jeden z Ice barů a odhalíte tak výši vaší výhry. Podaří se vám odkrýt 40násobek, 75násobek anebo parádní 150násobek? To už záleží na paní štěstěně. A nezapomeňte, že každou točkou v libovolné výši jste ve hře o jeden ze tří Kajotích jackpotů, tak držíme palce!
Pan Zelený: „Líbí se mi, že i když je Mystery bonus náhodná výhra, mám vždycky jistotu, že to bude minimálně 40násobek. Není totiž nic horšího, než když padne bonus a nedá žádnou výhru.“ Pan Červený: „Wild je tady fakt promakanej. Miluju, když na plátno padá jeden za druhým a sleduju, jak roste násobitel. Když se povede chytit výhru x32, tak už je to pořádná raketa 😊.“

Mrkněte také na tohle