Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 8. 6. 2020 Recenze

Blazing ice: Přihraje vám výhru žár nebo mráz?

Sazka Hry se rozrůstají o novinky i ve chvíli, kdy probíhá obří párty k druhým narozeninám! Tentokrát došla řada na Synot a jeho populární hru Blazing Ice. Co od automatu očekávat?

27 šancí na výhru

Mechanika hry je super jednoduchá. Z obou stran tří válců se nachází nápis Criss Cross, který má stejný efekt, jako číslo 27. Znamená to, že k připsání výhry dojde kdykoliv, kdy máte na každém válci alespoň jeden stejný symbol. Nemusíte se tak soustředit na přesně dané výplatní linie a jen se těšte z parádních výher.

Maximálně si z jednoho spinu odnesete 500 tisíc. Roztočení stojí od 2 korun do tisícovky. Na třech válcích se objevují různé druhy ovoce. Nejvíce vyplatí melouny a hroznové víno, nejméně pak citrony a třešně.

Mystery a Re-Spin

Kromě ovoce můžeme narazit i na symboly mystery a oheň s ledem. Za tři hrací kostky mystery se aktivuje funkce, ve které symbol na druhém válci náhodně znásobí sázku v rozmezí od x2 až do x100.

Nejvíce vyplácí ale led a oheň. Pokud se objeví dva ledy nebo dva plameny, aktivuje se na zbývajícím válci funkce re-spin. Když během něj dojde k úspěšnému dotočení a objeví se třetí potřebný symbol, získáte stonásobek své sázky.

Pan Zelený: „Tři válce s ovocem jsou po složitých automatech příjemná změna. Navíc criss cross vyplácení výher je paráda!" Pan Červený: „Blazing ice sice nemá žádné free spiny, jejich absenci ale dohání mystery. Mám rád to napětí při čekání na výši výhry."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle