Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 5. 2023 Výherci

Kdo si donesl domů parádní výhry?

Hráč Josef v pondělí večer na populárním ovocném šestiválci Hot Wild 100 našel řadu podkov štěstí, které mu společně s expanding wildy vynesly za tisícovku úžasnou výhru za 448 750 Kč. Gratulujeme!

Josef dokonce skóroval podruhé ve středu, kdy si z toho samého ovocného slotu odnesl za tisícovku úžasnou výhru za 413 750 Kč. Blahopřejeme!

Královna, jak se patří

Hráčka Helena v pondělí vymačkala z pětiválcového online slotu Shining Crown hromadu dolarů a válce opanovala svou královskou korunou natolik, že za stovku trefila skvělou výhru za 100 300 Kč. Gratulujeme k 1003násobku!

Lovec perel

Hráč Miroslav se v pátek za 45 kaček potopil do temných hlubin hracího automatu Black Pearl, ve kterých nalezl v perlorodkách velké množství nablýskaných perel, které vyměnil za 90 110 Kč. Paráda! 

Sloní poklad

Hráč Tomáš lovil free spiny zdarma v originálním online automatu Pink Elephants, kde mu čarovní růžoví sloni donesly za 50 kaček skvělou výhru za 62 965 Kč. Blahopřejeme k 1259násobku!

Pivo teklo proudem

Hráčka Alžběta se zastavila ve středu odpoledne za kamarádkou Grétou, která jí za dvacku načepovala šnyt, ve kterém plavala výhra za 96 942 Kč. Na zdraví!

Mrkněte také na tohle