Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 7. 2021 Recenze

Greta Goes Wild: Načepujte si výhry v bavorské krčmě!

Oktoberfest sice vypukne až za dva měsíce, díky peckovému online automatu Greta Goes Wild od iSoftBetu si ale jeho neopakovatelnou atmosféru můžete vychutnat už nyní. Usměvavá šenkýřka Greta vás uvítá v knajpě, ve které se zlato stáčí nejenom do půllitrů, ale především do vašich kapes.

V tomhle podniku o vás bude skvěle postaráno

K zisku na tomto hracím automatu potřebujete trefit aspoň 3 symboly na jedné z 10 výherních linií. Za znaky 9 až eso shrábnete drobné, ale preclík, tradiční bavorský klobouk nebo štamgasta v kroji už vás potěší o něco víc.

Nejvyšším běžným symbolem je cedule s názvem hry, ta v pěti kusech vyplatí 20násobek sázky. Greta plní úlohu symbolu wild a ještě vyplácí výhru i sama o sobě, v pěti luxusní 100násobek.

Kdykoliv během hry si pro vás Greta může přichystat pozornost podniku. Vykoukne, zamrká na vás a buď přihraje točku s velkou výhrou (minimálně 25násobek) anebo rovnou bonusovku!

Pořádně divoké free rundy

3, 4 nebo 5 korbelů s nápisem Bonus spouští 10, 12 nebo 15 free spinů zdarma s obrovským potenciálem. Největší lákadlo je v bonusu zamykání wildů. Vždy, když ke stolu dorazí Greta, zůstane sedět na svém místě až do konce volných toček.

K wildům můžete ještě získat násobitel, když na jednom válci budou dva wildy, tak x2 a když tři, tak x3. Navíc když chytíte na každém válci bude aspoň jednoho wilda, dostanete další 2 rundy gratis v podobě otoček zdarma.
Pan Zelený: „Melodii hranou na akordeon asi jen tak nevyženu z hlavy, pořád si jí musím pobrukovat. iSoftBetu se tahle mašina fakt povedla, suprová atmosféra jak v bavorský hospodě 😊.“ Pan Červený: „Atmosféra je bombová, ale nejvíc mě chytnul bonus. Nejlepší je, když se hned v prvních spinech zamkne pár wildů a já pak jenom s napětím čekám, jestli obsadí všechny válce. To je pak big win v každým spinu.“

Mrkněte také na tohle