Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 7. 2021 Recenze

Greta Goes Wild: Načepujte si výhry v bavorské krčmě!

Oktoberfest sice vypukne až za dva měsíce, díky téhle pecce od iSoftbetu si ale jeho neopakovatelnou atmosféru můžete vychutnat už nyní. Usměvavá šenkýřka Greta vás uvítá v knajpě, ve které se zlato stáčí nejenom do půllitrů, ale především do vašich kapes.

V tomhle podniku o vás bude skvěle postaráno

K zisku na této mašině potřebujete trefit aspoň 3 symboly na jedné z 10 výherních linií. Za znaky 9 až eso shrábnete drobné, ale preclík, tradiční bavorský klobouk nebo štamgasta v kroji už vás potěší o něco víc. Nejvyšším běžným symbolem je cedule s názvem hry, ta v pěti kusech vyplatí 20násobek sázky. Greta plní úlohu symbolu wild a ještě vyplácí výhru i sama o sobě, v pěti luxusní 100násobek. Kdykoliv během hry si pro vás Greta může přichystat pozornost podniku. Vykoukne, zamrká na vás a buď přihraje točku s velkou výhrou (minimálně 25násobek) anebo rovnou bonusovku!

Pořádně divoké free rundy

3, 4 nebo 5 korbelů s nápisem Bonus spouští 10, 12 nebo 15 free spinů s obrovským potenciálem. Největší lákadlo je v bonusu zamykání wildů. Vždy, když ke stolu dorazí Greta, zůstane sedět na svém místě až do konce volných toček. K wildům můžete ještě získat násobitel, když na jednom válci budou dva wildy, tak x2 a když tři, tak x3. Navíc když chytíte na každém válci bude aspoň jednoho wilda, dostanete další 2 rundy gratis.
Pan Zelený: „Melodii hranou na akordeon asi jen tak nevyženu z hlavy, pořád si jí musím pobrukovat. iSoftbetu se tahle mašina fakt povedla, suprová atmosféra jak v bavorský hospodě 😊.“ Pan Červený: „Atmosféra je bombová, ale nejvíc mě chytnul bonus. Nejlepší je, když se hned v prvních spinech zamkne pár wildů a já pak jenom s napětím čekám, jestli obsadí všechny válce. To je pak big win v každým spinu.“

Mrkněte také na tohle