Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 4. 2021 Recenze

Black Pearl: Kolik vylovíte perel z hlubin oceánu?

Když se řekne černá perla, vybaví se vám leccos. Pirátská loď, stírací los anebo vzácný předmět ukrývající se uvnitř perlorodky. A právě tato lesklá kulička je hlavním motivem peckového výherního online automatu Black Pearl od výrobce e-gaming. Dokážete jí ulovit?
 

Nasaďte šnorchly a proplavte se k výhře

Pět válců o devíti výherních řadách se točí pod hladinou, takže je hrací automat Black Pearl plný symbolů z podmořského světa. Ke každé hodnotě 9, J, Q, K a eso je připoután mořský tvor. Medúza s devítkou vyplácí menší výhry už za dva symboly v linii, další živočichové dávají výhry ve třech. Každou výhru může doplnit Wild, na kterém je vyobrazená černá perla s nápisem Black Pearl. Wild všechny úlovky znásobí x2, a kromě toho může vytvořit výherní kombinaci i sám o sobě.
 

Pravé perly ve free spinech zdarma

Když k vám připlave 3 a více symbolů Bonus, vydáte se na samé dno oceánu, kde si vyberete jednu z pěti mušlí. Když v mušli najdete bílou perlu, dostanete za ní 5, 10, 15 nebo 20 free spinů zdarma. Když budete mít štěstí a vyberete perlorodku ukrývající černou perlu, otoček zdarma bude 25. Všechny výhry ve free spinech zdarma jsou násobeny x3 a není nic vzácného, když během bonusu dorazí další perly, a tudíž další točky gratis. Čím víc symbolů Bonus dorazí, tím líp. Neovlivní se tím počet volných toček, ale když chytíte 5 těchto symbolů, zhodnotí se vaše sázka x500!
 
Pan Zelený: „Podmořský svět mě vždycky fascinoval, takže jsem rád, že i když jsou akvária zavřený, můžu omrknout delfíny aspoň takhle.“ Pan Červený: „Nejradši mám napětí při výběru mušlí v bonusu. Když se pak ve free spinech zdarma objeví další perly nebo se tam mihne nějaký ten wild, tak se taky vůbec nezlobím.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle