Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 11. 2022 Recenze

Shining Crown: Kolik vyhraješ v královské zahradě?

Královská zahrada hradu od Amusnetu je napěchovaná zralým ovocem, na které je radost pohledět. Tak na nic nečekej, seber koš a uloupni si ze stromů pořádné výhry. Třeba tě cestou po zahradě cvrnkne do nosu i jeden ze čtyř napěchovaných jackpotů!

Králova koruna naděluje

Tenhle retro ovocný automat s pěti válci a deseti výherními liniemi potěší každého fandu staré dobré klasiky. Najdeš tu citróny, třešně, melouny, ale i zvonky a sedmičky. Nejoblíbenějším ovocem králů jsou hrozny, a tak není divu, že v téhle mašině vyplácí z ovocných symbolů nejvíc – v pěti kusech 70násobek sázky. K dosažení výher ti skvěle dopomůže královská koruna, která funguje jako wild. Sice na ní natrefíš jen na prostředních třech válcích, ale když je ve výherní kombinaci, roztáhne se přes celý válec, čímž svojí výherní kombinaci vylepšíš nebo najdeš další. No a nebyl by to klasický slot, kdyby tu chyběly sedmy, které jsou tradičně nejvyšším symbolem. Ve dvou ti vrátí sázku a v pěti ti nasypou luxusní 500násobek!

Extra šance na výhru

Když se ti zrovna ovoce ne, a ne seřadit do výherních linií, oceníš extra šance na výhru. V téhle hře tě čekají hned dvě. Najdi fialovou hvězdu kdekoli na 1., 3. a 5. válci a navyš svůj kredit 20násobkem sázky. Zlaté dolary fungují také jako scattery, ale na rozdíl od hvězd se můžou objevit na všech válcích. Tři ti hodí sice jen 5násobek, ale pět dolarů už je celkem jízda – sázku ti zhodnotí x100!
Pan Zelený: „Za mě suprový ovoce, kde je spousta šancí na výhry, a ještě můžu trhnout jackpot. K točkám jsem zobal hroznový víno a cejtil jsem se jako král 😊.“ Pan Červený: „Štědrost královský koruny jsem poznal hned po pár spinech. Když padnou wildy na všechny prostřední válce, tak člověk nestíhá počítat výhry!“

Mrkněte také na tohle