Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 30. 5. 2023 Jackpoty

Za sázky pod stovku trefili parádní jackpoty!

Hráčka Zdenka ve čtvrtek ráno hledala 16násobky za wildy v online automatu Vikings, odkud si vybojovala za svou statečnost za pouhých 6 kaček parádní zlatý Kajot jackpot v hodnotě 313 653 . Blahopřejeme!

Klasika se nezapře

Hráčka Zuzana točila ve čtvrtek odpoledne klasickým výherním automatem Respin Joker, ze kterého se jí povedlo ukořistit za 50 kaček zlatý Synot jackpot za 296 453 Kč. Krása!

Neuvěřitelná trefa!

Hráčka Kateřina se v pátek večer zastavila na kafíčko a dortíček do oblíbeného hracího automatu Kancelářská 81, ve kterém lžičkou vylovila z kafe za 2 kačky bombastický Royal jackpot za neskutečných 491 948 . Tak tenhle pocit bude ještě dlouho vstřebávat!

Zlatý bonus z prérie

Hráč Adam v neděli odpoledne střílel ve výherním automatu Hunter´s Dream 2 loveckou puškou na bizony a místo nich najednou sejmul za 90 kaček zlatý e-gaming jackpot za 192 719 Kč. Gratulujeme!

Za pár kaček přistál zlatý jackpot

Hráči Rastislavovi přinesl štěstí v pondělí dopoledne online slot Blood Revival, ve kterém naháněl létající upíry, aby získal free spiny zdarma, když mu znenadání přistál za 10 korun zlatý Apollo jackpot, který se vydrápal na skvělých 274 267 Kč. Blahopřejeme!

Mrkněte také na tohle