Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 2. 2023 Jackpoty

Výjimečné statisícové e-gaming jackpoty

Od spuštění e-gaming jackpotů v online casinu Sazka Hry zacinkaly 4 výjimečné jackpoty, které dosáhly mimořádně zajímavých částek. Kdo si odnesl casino bonus ve formě jackpotu?

Hráčka Michaela se minulé pondělí zapsala do dějin jako první výherkyně zlatého e-gaming jackpotu. Z vodní laboratoře ovocného online slotu Frutty Lab si za 300 korun namíchala výherní kombinaci, která jí ze hry vynesla zlatý e-gaming jackpot, který dosáhl částky 154 797 . Z alchymie by dostala v čarodějné škole čar a kouzel určitě jedničku!

Lovec pokladů

Hráč Jan sekal vždycky výhry v online automatu Hunter´s Dream 2 jako na běžícím páse. Před týdnem ve středu se mu večer povedlo ulovit za tisícovku zlatý e-gaming jackpot a s ním i krásnou výhru 79 846 Kč. Přejeme mu i dál Šťastný lov aj rybolov a nech sa stoly prehýbajú!

Diamond bonus

Historicky první výhercem e-gaming diamantového jackpotu se v sobotu ráno stal hráč Petr. Za tisícovku se mu povedlo z nejhranějšího hracího automat Multiplay 81 získat diamantový e-gaming jackpot, který se zastavil na parádních 274 539 Kč. Bombastický výkon!

Z plamenů vyšlehl zlatý jackpot

Hráč Martin zbožňuje plamenný tříválec Wild Flame Sevens, ve kterém vždy zkouší získat 10 toček zdarma, aby mu to pěkně sypalo. Tentokrát se na něj usmálo štěstí v úterý před půlnocí, kdy za 5 kaček trefil zlatý e-gaming jackpot za 174 325 Kč. Gratulujeme!

Mrkněte také na tohle