Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 7. 2021 Recenze

Frutty Lab: Prozkoumejte výherní laboratoř!

Bublinky ve spojení s ovocem fungují skvěle nejenom na baru. Přesvědčit se o tom můžete v této skvělé pecce od výrobce e-gaming. Místo válců jsou zde nádrže, do kterých za proudu bublinek tečou ty nejšťavnatější kousky. Které vám vynesou největší výhru?

Spousta možností, jak vyhrát

Jestli máte rádi automat Multiplay 81, jeden z nejhranějších titulů od tohoto výrobce, jistě budete nadšeni i z této hry. Má totožné symboly, které vyplácí i stejné násobky jako „multina“. Největší úlovky shrábnete tradičně za sedmičky, které vás ve čtyřech kusech odmění 160násobkem sázky. Oproti Multiplay 81 má ale tento čtyřválec velkou výhodu v přidaném řádku, díky kterému jsou na válcích čtyři symboly místo třech a tím pádem i více výplatních linií, 256. Stačí trefit alespoň 3 symboly kdekoliv na po sobě jdoucích válcích, a výhru máte v kapse!

Tuze štědrá bublina

V automatu Frutty Lab na vás sice nečeká žádná bonusová hra, tento drobný nedostatek ale bohatě vynahrazuje symbol Wild. Modrá bublina s tímto nápisem totiž kromě toho, že nahrazuje symboly tak, aby došlo k výhře, vaše trefy ještě vynásobí. Jedna bublina x2, dvě x4 a 3 bubliny dokonce x8! Co si budeme povídat, s takto štědrým Wildem bonus ani není potřeba.
Pan Zelený: „Ty bublinky se v nádržích pohybujou tak realisticky, až mám z toho žízeň. Super je i způsob vyplácení výher, díky 256 výherním řadám nemusím hlídat, jestli je ovoce v linii, stačí aby bylo vedle sebe.“ Pan Červený: „Taky jsem žíznivej, ale po výhrách 😊! Tenhle automat vyplácí skvěle, když se na plátně objeví aspoň 2 bubliny, tak je to hukot i s nižšími symboly.“

Mrkněte také na tohle