Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 6. 2021 Recenze

Wild Flame Sevens: Divoká jízda skrz plameny

V jednoduchosti je síla a tento žhavý tříválcový hrací online automat od e-gamingu to plně potvrzuje. Tato novinka určitě potěší každého fanouška pekelné zábavy, kde sedmičky a bary rozdávají bohaté výhry. Typické cvakání výherního automatu vás zaručeně vtáhne do hry.

Ulovíte ohnivé sedmičky?

Tato žhnoucí mašina, která se řadí mezi klasické online automaty obsahuje 27 výherních linií s minimální sázkou 5 korun. Na jednom ze tří válců se vám objeví 1 nebo 2 symboly, které se vám započtou do výhry. Nasbírejte dostatek lahodných třešní, barevných barů, zlatých dolarů a výhru máte v kapse. Červené sedmy vám zaručí 16násobek sázky a nejvyšší výhry získáte za sedmičky v plamenech, které vám vyplatí nádherný 100násobek!

Kolik získáte respinů?

Wild symbol zde představuje oranžový nápis Wild Flame, který je složen z dolní a horní polovičky a dokáže vám pěkně znásobit výhru. Každá část nápisu vám znásobí výhru 2x.

Zastavte na válcích 3 ohnivé scatter symboly s nápisem respin, které jsou ohraničené červenými šipkami a dostaňte se tak až k bonusovce s 10 free spiny zdarma. Ve free spinech zdarma následuje respin pokaždé, když na válcích budete mít 2 stejné symboly a díky tomuto respinu se může doplnit výhra. Dokonce jdou během bonusovky získat další točky navíc, čímž se zvyšuje šance na parádní výhru!
Často napjatě čekám na dotočení třetího válce, který mi nadělí zaslouženou pořádnou výhru. Respiny krásně frčí. Líbí se mi, jak to rychle odsýpá. Násobky ohniváka mi udělají vždycky velkou radost a sedmy dávají krásně velký odměny.

Mrkněte také na tohle