Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 27. 2. 2023 Jackpoty

Víkendový déšť plný jackpotů

Déšť se sněhem o víkendu přinesl 5 šťastlivcům parádní jackpoty. Kdo všechno v mrazivých dnech roztál blahem nad epickými jackpotovými výhrami?

Hráč Tomáš si v sobotu ráno dal dýmku míru ve hracím automatu Hunter's Spirit. Za tisícovku zkusil v lovu trumfnout zkušené indiány a během něj mu najednou přistál zlatý Synot jackpot v hodnotě 236 339 Kč. Lovu zdar!

Dar z nebes

Hráčce Ireně v sobotu odpoledne padaly kombinace v populárním online automatu Firebird Double 27 jako po másle. Za sázku 30 kaček přiletěl fénix a v drápech držel diamantový Synot jackpot za 397 729 Kč. Nádhera!

Bonus navíc

Hráči Matějovi se v sobotu dopoledne zadařilo v ovocném online automatu Respin Queen, odkud si za 50 korun vytočil bohatý Royal jackpot, který vyrostl až na 434 815 Kč. Gratulujeme!

Trefa do černého!

Hráčka Jarmila před nedělní půlnocí rozpálila tříválcový online slot Great 27. Za pětistovku trefila na terči srdcový Amusnet jackpot za 63 105 . Bravo!

Lektvar z čistého zlata

Hráčka Jana v neděli večer pokořila pětiválcovou Čertovskou jízdu, kde se jí za 50 korun podařilo z kotle vylovit zlatý Synot jackpot v hodnotě 149 987 . Krása!

Mrkněte také na tohle