Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 23. 2. 2024 Recenze

Super Joker 40: Král všech jokerů?

Joker je už od 60. let 19. století nepostradatelnou součástí spousty karetních her, a jelikož je to od karet k hracím automatům jen kousíček, hraje žolík důležitou roli i ve spoustě online slotů. Výherní automat Super Joker 40 od tuzemského providera Kajot možná znáš z kamenných heren a casin, ale i u nás na Sazka Hrách už nějaký ten pátek rozdává výhry štědrou měrou. Jaké trumfy má v rukávu?

Ovocná klasika každým coulem

Na kultovní tituly od Kajotu jako jsou hrací automat Multi Vegas 81, herní automat Simply the Best nebo výherní automat Joker 27 Plus dodnes nedá spousta hráčů dopustit, a online casino hra Super Joker 40 není výjimkou. Stejně jako ve výše zmíněných peckách i tady hrají prim ovocné symboly. 
 
Slupneš si tu tak na oblíbených třešních a citrónech, ale i pomerančích, švestkách, hroznech a melounech. Téměř v žádné ovocné klasice nemůžou chybět bary a sedmičky, které tradičně vyplácejí největší výhry, v pěti kouscích 6 a 12,5násobek. To se sice nemusí zdát jako moc, pětiválcový automat ale oplývá skvělou výhodou v podobě 40 výplatních linií, takže výhru často trefíš na několika řadách zároveň!

Šašek je klíčem k úspěchu

Co tě na online automatu Super Joker 40 zaručeně zaujme jako první, je speciální funkce, v níž má prsty vysmátý joker. Jakmile stejný druh symbolu zaplní celý válec, válec se pro další otočku změní na sloupek wildů, čímž v dalším spinu zvýšíš svoje šance na úspěch. Touhle vychytávkou mašina Super Joker 40 nešetří, a navíc není výjimkou, že se v jedné točce změní na wilda i více válců najednou.
 
O něco vzácnější je bonusová hra s pěti free spiny zdarma. Spouští jí tři hvězdy, které fungují jako scatter symboly a padají jen na 1., 3. a 5. válci. Jakmile tyhle hvězdy padnou, ani si nemusíš nic přát, protože big winy z otoček zdarma máš prakticky zaručené. První, prostřední a poslední válec se totiž po dobu celé bonusovky změní na válce s Jokery. 
 
S tímhle setupem máš výhru garantovanou v každém spinu, ultimátním cílem je pak proměnit i zbylé dva válce na wildy, čímž automaticky získáš luxusní 500násobek sázky. Zahraj si automat zdarma nebo za peníze a tref zlatý jackpot!
Pan Zelený: „Na tenhle stroj nedám dopustit. Super Joker 40 je jedna z nejakčnějších klasických ‚ovocňáků‘, když začnou cinkat rolničky na šaškově čapce, tak si držim klobouk, protože to bude jízda 😊.“ Pan Červený: „Na free spiny zdarma se tu fakt vyplatí si počkat. To napětí, když čekám, jestli se zaplní i zbylý dva válce šaškama, prostě miluju. Ale i když se to nepodaří, tak si z bonusu s free spins vždycky odnesu slušnou sumičku. Navíc už od jedný kačky hraju o nabitý Kajot jackpoty!“

Mrkněte také na tohle