Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 1. 2023 Jackpoty

Šťastné jackpotové úterý

5 šťastných výherců, 5 statisícových jackpotů a všechny stihly padnout za 1 den. Dámy tentokrát trumfly pány a pořádně to roztočily!

Ovocný Synot automat Respin Joker obdaroval v úterý večer hráče Přemysla, kterému večer zacinkal za stovku zlatý Synot jackpot v parádní hodnotě 235 633 Kč. Gratulujeme!

Zlatý Synot jackpot podruhé

Dva tříválcové automaty v jednom, o tom je vymazlená mašina Firebird Double 27, ze které hráč Milan v úterý pozdě večer vymačkal za stovku zlatý Synot jackpot za 97 987 Kč. Bravo!

Diamantová paní

Hráčka Tereza má radši rozšířenou verzi ovoce a v českém online slotu Respin Joker 81 opravdu zaválela. V úterý pozdě večer roztočila válce, tak že jí za tisícovku zacinkal diamantový Synot jackpot za 379 619 Kč. Konečně si může pořídit dražší diamantový prsten, na který dlouho ve výloze koukala a zvažovala jeho koupi. Blahopřejeme!

Ovocná královna

Hráčce Ivě přálo štěstí v jokerovském slotu Respin Queen, ze kterého za 2 kačky získala před půlnocí parádní Royal jackpot v hodnotě 358 569 Kč. Bomba!

Dobrodružná honba za pokladem

Hráčka Marcela se po pondělní půlnoci dala na vandr za pokladem. V online hře Zelené dobrodružství 81 házela zelenou kostkou, která jí určovala směr až jí za 60 korun dovedla ke zlatému Apollo jackpotu, který se zastavil na zajímavé částce 250 250 Kč. To je mi ale prapodivná náhoda!

Mrkněte také na tohle