Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 10. 2022 Recenze

Respin Joker 81: Víc válců, víc zábavy, víc výher!

Kdo by neměl rád Respin Jokera? Tenhle šašek s černobílou čepicí už dlouhá léta rozdává radost svými výherními kousky, a tak není divu, že v Synotu vytvořili pokračování jeho báječných představení. Vyzkoušejte zbrusu novou verzi téhle legendy mezi automaty a uvidíte, že vás Joker zase pěkně pobaví.

81 šancí na výhru

Původní hra je tolik populární především proto, že je jednoduchá a na válcích se točí ovoce, které češi zkrátka milují. Skvělou zprávou je, že Respin Joker 81 tohle kouzlo neztratil, jenom se mu trochu upravilo jeviště. Přibyl čtvrtý válec a s ním mechanika 81 ways, známá taky jako criss cross, takže trefit výhru je o poznání snazší – stačí abyste chytli aspoň tři stejné symboly na sousedících válcích zleva a nemusí vás trápit pevně dané linie. Největších úlovků se stále dočkáte za vínečka, melounky a prémiové zvonky, které ve čtyřech vyplácí 10násobek sázky.

Napínavější respiny

Alfou a omegou Respin Jokera jsou respiny a jinak tomu není ani ve verzi s 81 ways. K získání respinu je potřeba trefit žolíka ve výherní kombinaci. Ten zalepí výherní symboly na místě a spustí se nová otočka. Z výher se pak budete radovat tolikrát, kolikrát už získanou kombinaci doplní šašek. Výhoda 81 linií se tak projeví hlavně při respinech, protože žádný wild tady nemůže padnout vedle, a tak dotáčení probíhá víckrát a výhra pak roste závratným tempem. Navíc jakoukoli otočkou můžete vybrakovat jeden ze Synotích super jackpotů!
Pan Zelený: „Respin Joker je prostě klasika, na kterou nedám dopustit. Občas je už ale trochu ohraná, takže je super, že Synot týhle parádní mašině vylepšil podvozek.“ Pan Červený: „Ani mi nevadí, že se plný plátno nenásobí x2 jako v původní verzi. Žolík a jeho respiny na 81 liniích to tady umí bohatě vynahradit. Bomba!“

Mrkněte také na tohle