Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 10. 2022 Recenze

Respin Joker 81: Víc válců, víc zábavy, víc výher!

Kdo by neměl rád hrací automat Respin Joker? Tenhle šašek s černobílou čepicí už dlouhá léta rozdává radost svými výherními kousky, a tak není divu, že v Synotu vytvořili pokračování jeho báječných představení, čímž není nikdo jiný než výherní online automat Respin Joker 81, který se řadí mezi automaty 81. Vyzkoušejte zbrusu novou verzi téhle legendy mezi automaty a uvidíte, že vás Joker zase pěkně pobaví.

81 šancí na výhru

Původní herní automat Respin Joker je natolik populární především proto, že je jednoduchý a na válcích se točí ovoce, které češi zkrátka milují. Skvělou zprávou je, že online slot Respin Joker 81 od Synotu tohle kouzlo neztratil, jenom se mu trochu upravilo jeviště. Přibyl čtvrtý válec a s ním mechanika 81 ways, známá taky jako criss cross, takže trefit výhru je o poznání snazší.

Stačí vám abyste chytli aspoň tři stejné symboly na sousedících válcích zleva a nemusí vás trápit pevně dané linie. Největších úlovků se stále dočkáte za vínečka, melounky a prémiové zvonky, které ve čtyřech vyplácí 10násobek sázky.

Napínavější respiny

Alfou a omegou Respin Jokera jsou respiny a jinak tomu není ani ve verzi s 81 ways. K získání respinu je potřeba trefit žolíka (jokera) ve výherní kombinaci. Ten zalepí výherní symboly na místě a spustí se nová otočka. Z výher se pak budete radovat tolikrát, kolikrát už získanou kombinaci doplní šašek.

Výhoda 81 linií se tak projeví hlavně při respinech, protože žádný wild tady nemůže padnout vedle, a tak dotáčení probíhá víckrát a výhra pak roste závratným tempem. Navíc jakoukoli otočkou můžete vybrakovat jeden ze Synotích super jackpotů
Pan Zelený: „Hrací automat Respin Joker je prostě klasika, na kterou nedám dopustit. Občas je už ale trochu ohraná, takže je super, že Synot týhle parádní mašině vylepšil podvozek.“ Pan Červený: „Ani mi nevadí, že se plný plátno nenásobí x2 jako v původní verzi. Žolík a jeho respiny na 81 liniích to tady umí bohatě vynahradit. Bomba!“

Mrkněte také na tohle