Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 1. 2022 Jackpoty

Sobotní jackpotová nadílka s téměř půlmilionovými výhrami

V sobotu probíhal na Sazka Hrách výprodej jackpotů a tady máme naše šťastlivce, kteří si ukořistili parádní výhry. Za stejnou výši sázky byl dokonce trefen dvakrát ten samý jackpot!

V brzkých ranních hodinách si hráč Ivan vlezl s kopáčským nářadím do vozíku a celé ráno kopal ve hře Červená Horečka hroudy zlata. Snaha se mu vyplatila a on jen za 5 kaček vykutal Royal jackpot Tech4Betu, který se tak zastavil na neuvěřitelné částce 476 730 Kč. Neskutečná trefa, bravo!

Diamantový jackpot

Hráč Martin byl ve Fruit Awards odměněn za svůj výkon diamantovým jackpotem Synotu, který se vyšplhal na báječných 173 481 Kč. Klasika mu doslova přinesla ovoce!

Zlatý jackpot

Hráči Michalovi se povedlo za pouhé 2 kačky z výbušného automatu Joker Boom získat zlatý Kajot jackpot, který se dostal až na skvělou částku 189 709 Kč. Krásná práce!

Royal jackpot

Hráčka Adéla už večeřela a po jídle si zahrála svou oblíbenou ovocnou mašinu Hot Wild 100 a nestačila se divit, Royal jackpot totiž padl podruhé ve stejný den a jí přímo do klína. Odnesla si tedy za stejnou částku jako předchozí výherce 5 kaček úžasnou výhru v hodnotě 267 824 Kč. Gratulujeme!

Jackpoty vám mohou zacinkat kdykoli a za jakoukoli výši sázky, tak se nebojte zkust trefit ten váš.

Mrkněte také na tohle