Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 16. 7. 2020 Recenze

Joker Boom: Třaskavý čtyřválec

Další přírůstek do rodiny automatů s Jokerem v názvu! Tentokrát se Sazka Hry rozrostly o automat českého výrobce Kajot s názvem Joker Boom. Čtyřválec je plný ovoce a explodujících výher!

Automat vyplácí výhry criss-cross

Automat Joker Boom má na 4 válcích 81 výplatních linií. To v praxi znamená, že k výplatě výher stačí mít alespoň tři stejné symboly vedle sebe na válcích z leva.

Mezi symboly můžete najít ovoce, sedmičky, hvězdu, a wild jokera, který má podobu dynamitu. Pokud se wild nezapojí do žádné výherní kombinace, zůstává na své pozici pro další spin a dává vám tak druhou šanci.

Wild nahrazuje všechny symboly

Wild nahrazuje v kombinacích i scatterovou hvězdičku. Ty potřebujete alespoň 3 k zisku otoček s velkou výhodou. Nejedná se sice o free spiny, ale o 10 nebo 20 otoček, během kterých se přes první válec objeví žolík. Pokud je chcete zrušit, stačí zvýšit nebo snížit vklad.

Minimální sázka na Joker Boomu je pouhá koruna. Nejvyšší vklad je tisícovka a ve hře je až půl milionu za jediné otočení. Tak jak vysoká výhra exploduje?

Obrázek - Wild nahrazuje všechny symboly
Pan Zelený: „Nejdřív jsem nechápal, proč v bonusovce nejsou free spiny, ale žolík na celý první válec je i tak skvělá výhoda. Jen pozor na změnu sázky, ať o bonusovku nepřijdete!"
 
Pan Červený: „Mašiny s 81 výherními liniemi miluju. Když se k nim přidá i wild, který vydrží i dva spiny na svojí pozici, je to paráda." 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle