Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 2. 2023 Jackpoty

Romana získala za 1 Kč mimořádný Royal jackpot!

Hráčka Romana v pátek večer sekala výhry až lítal jeden big win za druhým. Z online automatu Lumberjack 2 nakonec za 1 kačku vytřískala také pěkně vysoký Royal jackpot, který dosáhl skvělých 419 042 Kč. Za takovou jackpotou výhru může vystoupat s celou výpravou na vrcholky hor!

Hledání faraonovy hrobky

Hráč Jan v sobotu ráno přejížděl na svém velbloudovi v úmorné vedru písečné duny hracího automatu 5 Stones a hledal ztracený poklad. Kromě drahokamů našel
na konci své cesty mezi zlatými amforami za 20 kaček i zlatý Adell jackpot, který se zastavil na 362 746 Kč. Úžasný archeologický objev!

Hon za zlatem

Hráč Lukáš v sobotu dopoledne ve velmi oblíbené online hře Hunter´s Dream 2 naháněl stádo bizonů. Když už toho měl dost, sedl si k táboráku a najednou přiletěl orel bělohlavý, který mu k nohám seslal za 40 kaček zlatý e-gaming jackpot za 115 546 Kč. Parádní úlovek!

Srdce šlechtice

Hráč Denis už dlouho chodil kolem klenotnictví online slotu Blue Heart a sledoval ve výloze slibné jackpoty. V pátek odpoledne se odvážil vkročit dovnitř a za 60 korun se mu povedlo zabavit místní obsluhu natolik, že dokázal uloupit krásný srdcový Amusnet jackpot za 76 990 . Blahopřejeme!

Mrkněte také na tohle