Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 5. 2022 Recenze

Lumberjack 2: Tenhle dřevorubec maká za dva!

Nejdůležitějším pracovním nástrojem každého dřevorubce je sekera. A každá sekera se musí čas od času nabrousit. A tak vzniká Lumberjack 2 od Tech4Betu, který je ještě štědřejší než první díl, a to díky speciální vychytávce, která nemá u podobných her obdoby. Navíc už od jedné koruny můžete trefit naditý Royal Jackpot!

Více výher v jednom spinu

Co funguje skvěle, není třeba měnit, a tak na pětiválci se 20 výplatními řadami potkáte známou sadu symbolů. Karetní hodnoty 9, 10, J, Q, K a A značí nižší výhry a lesní zvěř zase vyšší. Medvěd s dřevorubcem zůstávají nejlukrativnějšími symboly, které vyplácejí parádní výhry i ve dvou. První vizuální změnou oproti prvnímu dílu je wild, který má nově podobu třpytivého měsíce. O svojí zásadní funkci ale nepřišel, a tak se pořád můžete těšit na násobení výher x2, x4, x8 nebo x16 podle toho, kolik wildů padne ve výherní kombinaci.

Zásadním vylepšením základní hry je funkce „tetris“. Ta vás za každou vítěznou točku odmění další možností ulovit výhru v rámci jednoho spinu. Výherní symboly popraskají a shora napadají nové symboly. I výhry za nižší znaky se tak mohou pěkně nasčítat a odejdete v balíku!

Vozy naložené free spiny

Tři vozy ozářené polární záři kdekoli na prostředních třech válcích přivezou 10 bonusových toček. Bonusovka zůstává stejně našlápnutá jako v jedničce a nabídne vám tak jednu z nejoblíbenějších mechanik vůbec - symboly tvořící výherní kombo nepopraskají, ale naopak zamrznou na svých pozicích a probíhá dotáčení. To pokračuje až do chvíle, kdy se původní kombinace vylepšuje anebo dokud vznikají nové. Trefíte během bonusovky dřevorubce nebo medvěda s wildem?
Pan Zelený: „Automaty, ve kterých wild násobí výhry až x16 mám fakt v oblibě. Nezáleží totiž na tom, co padne za symboly, s wildem jsou to pokaždý doslova žně!“ Pan Červený: „Tak tohle Tech4bet vychytal. Troufnu si říct, že díky tetrisový funkci v základní hře Lumberjack 2 strčí do kapsy i konkurenční Hunter’s Dream 2 a Hunter’s Spirit.“

Mrkněte také na tohle