Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 2. 2023 Recenze

5 Stones: Bonusová jízda Egyptem

Jsi ochotný pro pořádnou výhru klidně i vyloupit hrobky egyptských faraonů? Tak neváhej a roztoč válce nového výherního online automatu 5 Stones od Adell a uvidíš, že tvoje odvaha bude odměněna. Hrací automat totiž obsahuje hned několik bonusových funkcí, které pořádné nakopnou tvoje konto. A třeba na tebe ze sarkofágu vybafne jeden z Adell jackpotů!

Uvnitř pyramidy se naděluje

Dobrodružný pětiválcový herní automat 5 Stones nabízí celkem 17 výplatních linií, na kterých se objevují symboly spjaté s egyptskou tematikou. K výhře potřebuješ klasicky aspoň 3 symboly jednoho druhu ve výherní řadě. Nejvíc tě potěší symboly egyptské bohyně Bastet převtělené do kočky se zlatými křídly, zlatá mince s posvátným skarabeem a sfinga. V pětici za tyhle symboly shrábneš 100, 200 a 1000násobek sázky.

K výhrám ti štědře přispěje i bůh Ra se sokolí hlavou, který funguje jako wild. Kromě těchto znaků padají na válce i barevné kameny s různými hodnotami (ukládá se vždy ta nejvyšší hodnota). Drahokamy budeš hromadit na kamenných sloupcích pod válci, a když jich nasbíráš 5 stejné barvy, spustí se jedna z 5 bonusových funkcí.

Casino bonusy pro pravé fajnšmekry

Kromě klasických free spinů zdarma, kterých tu získáš až 5, se můžeš v online automatu těšit také na funkci multi bonus, při kterém se výhra v daném kole vynásobí až x8, nebo na mystery bonus, kde ti bohyně štěstí vylosuje náhodnou výhru (maximální možný násobek vždy uvidíš na sloupku pod válcem). Když pod 4. válcem nasbíráš celkem 5 zelených kamenů, náhodně se ti na herní plochu rozmístí 1 až 5 wildů, se kterými bude odemknutí egyptských pokladů hračka. 

Nejzajímavější bonusová funkce se skrývá na 5. válci. Na něm padají zlatě zbarvené běžné symboly. Destička pod válcem si vždycky zapamatuje ten nejvyšší, a když jich nasbíráš 5, tak zlatý symbol zafunguje podobně jako scatter – stačí, aby se v herním poli objevily kdekoli aspoň 3 scattery a bereš výhru podle výplatní tabulky. Tahle funkce dává velkou šanci na trefení těch nejvzácnějších symbolů, pořádný balík ti ale může vynést každý ze speciálů. Tak nasaď klobouk jako Indiana Jones a vytoč si luxusní násobky!
Pan Zelený: „Jako správnej dobrodruh jsem z týhle pecky nadšenej. Člověk je v neustálým očekávání, jakou funkci mu hra nadělí. Je fajn, že i když mi dojde kredit, tak si automat pamatuje můj progres a nasbíraný kameny tam na mě čekají na příště.“ Pan Červený: „Ideální online slot pro dlouhý zimní večery. Chvílema sice skáču z kůže, když už mám nasbíraný 4 kameny a ten pátej ne a ne padnout, ale většinou se čekání vyplatí. Nejradši mám mystery bonus, kde můžu vyhrát 500násobek sázky 😊.“

Mrkněte také na tohle