Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 7. 2. 2023 Recenze

5 Stones: Bonusová jízda Egyptem

Jsi ochotný pro pořádnou výhru klidně i vyloupit hrobky egyptských faraonů? Tak neváhej a roztoč válce novinky od Adellu a uvidíš, že tvoje odvaha bude odměněna. Hra totiž obsahuje hned několik bonusových funkcí, které pořádné nakopnou tvoje konto. A třeba na tebe ze sarkofágu vybafne jeden z Adell jackpotů!

Uvnitř pyramidy se naděluje

Dobrodružný pětiválec nabízí 17 výplatních linií, na kterých se objevují symboly spjaté s egyptskou tematikou. K výhře potřebuješ klasicky aspoň 3 symboly jednoho druhu ve výherní řadě. Nejvíc tě potěší symboly egyptské bohyně Bastet převtělené do kočky se zlatými křídly, zlatá mince s posvátným skarabeem a sfinga. V pětici za tyhle symboly shrábneš 100, 200 a 1000násobek sázky. K výhrám ti štědře přispěje i bůh Ra se sokolí hlavou, který funguje jako wild. Kromě těchto znaků padají na válce i barevné kameny s různými hodnotami (ukládá se vždy ta nejvyšší hodnota). Ty budeš hromadit na kamenných sloupcích pod válci, a když jich nasbíráš 5 stejné barvy, spustí se jedna z pěti bonusových funkcí.

Casino bonusy pro pravé fajnšmekry

Kromě klasických free spinů, kterých tu získáš až 5, se můžeš těšit taky na multi bonus, při kterém se výhra v daném kole vynásobí až x8, nebo na mystery bonus, kde ti bohyně štěstí vylosuje náhodnou výhru (maximální možný násobek vždy uvidíš na sloupku pod válcem). Když pod 4. válcem nasbíráš 5 zelených kamenů, náhodně se ti na herní plochu rozmístí 1 až 5 wildů, se kterými bude odemknutí egyptských pokladů hračka. 

A asi nejzajímavější bonusová funkce se skrývá na 5. válci. Na něm padají zlatě zbarvené běžné symboly. Destička pod válcem si vždycky zapamatuje ten nejvyšší, a když jich nasbíráš 5, tak zlatý symbol zafunguje podobně jako scatter – stačí, aby v herním poli byly kdekoli aspoň 3 a bereš výhru podle výplatní tabulky. Tahle funkce dává velkou šanci na trefení těch nejvzácnějších symbolů, pořádný balík ti ale může vynést každý ze speciálů. Tak nasaď klobouk jako Indiana Jones a vytoč si luxusní násobky!
Pan Zelený: „Jako správnej dobrodruh jsem z týhle pecky nadšenej. Člověk je v neustálým očekávání, jakou funkci mu hra nadělí. Je fajn, že i když mi dojde kredit, tak si automat pamatuje můj progres a nasbíraný kameny tam na mě čekají na příště.“ Pan Červený: „Ideální hra pro dlouhý zimní večery. Chvílema sice skáču z kůže, když už mám nasbíraný 4 kameny a ten pátej ne a ne padnout, ale většinou se čekání vyplatí. Nejradši mám mystery bonus, kde můžu vyhrát 500násobek sázky 😊.“

Mrkněte také na tohle