Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 1. 2023 Recenze

Blue Heart: Diamantová loupež na Sazka Hrách

Zúčastni se agentské mise a vloupej se do klenotnictví, ve kterém se podle tajných informací ukrývá nejcennější diamant na světě. Cestou k trezoru natrefíš na spoustu nablýskaných výher, a třeba uloupíš i jeden z karetních jackpotů!

Retro jízda na 100 liniích

Na pětiválcovém automatu se čtyřmi symboly na válci natrefíš na výhru až na 100 výplatních liniích, přičemž počet linií si můžeš sám libovolně měnit. Za obyčejné karetní znaky budeš sbírat spíš menší výhry, ale za sbírku drahokamů různých barev a tvarů už si můžeš přijít na slušnou sumičku. Největší úlovky ti nasype páreček agentů – oba v pěti kusech vyplácejí 6násobek sázky. Výherní násobky mohou být i vyšší, když si navolíš menší počet výherních řad, ale zase výhry nebudou padat tak často. Ať už budeš hrát na 20, 50 nebo na všech 100 lajnách, nejvíc tě bude zajímat symbol modrého srdce. Tenhle luxusní diamant funguje jako wild a málokdy zabere jen jedno pole na válci. Podaří se ti díky němu shrábnout nějaký ten big win?

Čapni ve výloze 10 free spinů

Když se jde loupit do klenotnictví, málokdo by čekal, že fajnový poklady najde rovnou ve výloze. Ve hře Blue Heart se v ní pořádně porozhlédni, můžeš tam totiž najít 10 free spinů, které ti pomůžou v cestě za velkými výhrami. Stačí kdekoli na prostředních třech válcích najít právě symbol výlohy s nápisem „jewelery“ a 10 volných toček máš v kapse!
Pan Zelený: „Grafika je sice podobně jako u většiny Amusnet mašin tak trochu retro, ale vůbec to není na škodu. V záplavě moderních slotů je fajn se občas vrátit v čase a potočit oldschoolovej automat.“ Pan Červený: „Tahle mašina je důkazem, že diamanty nejsou jenom pro ženy. Sice jsem si při točení broukal písničku Diamonds are the girl’s best friends, ale po tom, co mi padlo skoro plný plátno modrejch srdcí, by se ten song mohl klidně přetextovat 😊.“

Mrkněte také na tohle