Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 25. 4. 2023 Bonusy

Respin City: Město grázlů, které nikdy nespí!

Vytřískej prachy z unikátních pecek Tech4Betu a staň se legendou prohnilý metropole Respin City.

Originální komiksové mašiny zatím čekají na své šampiony. K výhrám ve hrách ti navíc může padnou tučný Royal jackpot!

V tomto městě, v temných uličkách a zákoutích vládnou gangy nebezpečných kriminálníků. Zkorumpovaná vláda chamtivých politiků od nich tajně přijímá úplatky a tak jsou místní zloději vždycky o krok napřed před policií, která se je marně snaží dopadnout.

Prožij s hlavními hrdiny jejich dějové linie, použij jejich speciální schopnosti k získání toček zdarma a postav se čelem nespravedlnosti velkoměsta.

Ke každé hře navíc máš šanci využít v určitém období speciální casino bonusy od 100 Kč do 1000 Kč, které stačí 10x protočit. 

Bonusové kódy do her série Respin City jsou tyto:
1. kód: diablo  (14.3. - 27.3.)
2. kód: capo  (28.3. - 10.4.)
3. kód: joker  (11.4. - 24.4.)
4. kód: sticky  (25.4. - 8.5.)

Datumy vydání online her
14.3. hra Pablo Diablo
28.3. hra Respin Capo
11.4. hra Johnny Joker
25.4. hra Sticky Joe

Také se můžete těšit na speciální turnaje na výherních automatech série Respin City celkem o 250 000 !

Rozpis plánovaných turnajů:
1. turnaj o 25 000 Kč 
- hra Pablo Diablo
2. turnaj o 50 000 Kč 
- hry: Pablo Diablo a Respin Capo
3. turnaj o 75 000 Kč 
- hry: Pablo Diablo, Respin Capo a 
Johnny Joker
4. turnaj o 100 000 Kč 
- hry: Pablo Diablo, Respin Capo,
Johnny Joker a Sticky Joe

Zde najdete kompletní podmínky pro jednotlivé bonusy diablo, capo, sticky a joker.

Celý komiks s příběhy hrdinů města Respin City si můžeš přečíst přímo tady.

Odpadlík Pablo Diablo

Prvním hrdinou, kterého vám představíme je samotářský kovboj Pablo Diablo. Pablo je psancem a hlavně ochráncem utlačovaných. Bleskurychle přiklusá na svém hnědákovi, když ho nejvíce potřebujete. Za pomocí svých schopností, které skrývá pod rouškou vám udělá radost, jak v základní hře díky respinu, tak i v bonusovce, kde ho uvidíte v plné kráse. Tak honem taste kolty a předveďte, co umíte!

Boxer Respin Capo

Bojovník duší i srdcem jménem Respin Capo už se připravuje v šatně na další zápas. Pochybní sázkaři v nóbl oblecích už mu domlouvají, ať to pustí ve třetím kole a vydělá si pěknou škváru. On ale není někdo, kdo sebou nechá manipulovat a má svou vlastní hlavu. Výsledek zápasu dopadne překvapením. Capo dá soupeři knokaut a on se skácí k zemi. Teď je na útěku na tříválci online casina Sazka Hry. Povede se vám z válců vytřískat v ringu z respinů masitou výhru nebo statisícový Royal jackpot?

Elegán Johnny Joker

Johnny je vychytralý jako liška a povedlo se mu převést už řadu ostřílených hráčů. Velice si potrpí na luxus a umí si život užívat plnými doušky. Ve městě ho najdete, jak popíjí whisky a kochá se výhledem z nejdražšího možného apartmánu. Díky hbitým prstům se mu naposled povedlo vyzrát nad sebrankou místních podvodníčků a přijít si v Plátýnku na obrovskou hromadu žetonů. Nejspíš ho uvidíte jak rychle zdrhá z města vstříc dalšímu dobrodružství.

Ex-policajt Sticky Joe

Sticky Joe moc dobře ví, kde je nejlepší místo na shánění informací a kdo by mohl vědět, kde se bude odehrávat dnešní setkání gangsterů a prodej návykových drog. Jakmile mu sexy tanečnice prozradí toto tajemství, vydá se na místo a ze stínu řídí operaci. Podaří se mu chytit bandu vyvrhelů, ale potom, co dorazí do kanclu ho šéf zpráská za uskutečnění akce bez jakéhokoli povolení. Rázem dostane padáka od zaprodaného policejního důstojníka a musí hned vypadnout. Ještě se uvidí, kdo je tu pánem!

Mrkněte také na tohle