Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 3. 2023 Recenze

Respin City – Pablo Diablo:Máš kolty proklatě nízko? Vyhrávej proklatě vysoko!

Na Pabla Diabla je v Respin City vypsaná tučná odměna za dopadení, což ho donutilo stáhnout se z centra velkoměsta na periferii a žít jako bandita. Postav se po jeho boku proti zkorumpovaným šerifovým pobočníkům, a využij jeho schopností k trefení pořádných výher v prvním automatu z unikátní série od Tech4Betu.

Poznej rychlost Pablových koltů

Zamířit na výhry na divokém západě nebylo nikdy jednodušší. Čtyřválec totiž nabízí 81 výplatních linií, takže ti stačí trefit aspoň tři stejné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva, a už můžeš počítat dolary. 

Symboly nižších výher Tech4bet stylově obměnil. Místo písmen z pokerových karet se můžeš těšit na barvy z mariášek. Listy, žaludy, srdce a kule ti ve čtyřech vynesou 4násobek sázky. Za symboly hunterů si pak vystřílíš 40, 80 nebo dokonce 200násobek v případě jednookého lovce. 

Hlavním hrdinou tohohle komiksového slotu je Pablo Diablo, jehož nezkrotná povaha ho předurčuje k tomu, aby byl wild. Zobrazuje se na prvním válci a když padne do nevýherního spinu, spustí respin zdarma s druhou šancí na výhru! 

Ďábelské free spiny

Najdi ve vyschlé poušti 3 nebo 4 šerifovy odznaky a poznej v 10 nebo 20 free spinech skutečnou sílu Pabla. Z očí mu začnou sršet plameny a zaplní celý první válec po dobu všech bonusových otoček. Válec s permanentním wildem je v kombinaci s 81 výherními řadami smrtící zbraň, se kterou si zaručeně vystřílíš parádní výhry. Tak vytas kolty a třeba se trefíš i do luxusního casino bonusu v podobě Royal Jackpotu, který může padnout i za minimální sázku!
Pan Zelený: „Tech4bet posouvá online automaty na vyšší level. Scénka při spuštění hry mě skvěle vtáhla do děje a Pablo mi hned ukázal, proč je v Respin City tak obávanej. Respin s ním mě vždycky mile překvapí 😊.“ Pan Červený: „Respiny v automatech miluju, takže Respin City je pro mě úplnej ráj. Kolem města to v poušti vypadá dost dobře, s Pablem jsme ulovili v bonusu spoustu výher. Už se těšim, co na mě čeká v centru!“

Mrkněte také na tohle