Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 3. 2023 Recenze

Respin City - Respin Capo: Porvi se v ringu o balík peněz

Další pecka z unikátní série od Tech4betu tě zavede přímo do centra Respin City, kde se odehrává dlouho očekávaný duel boxerských šampionů. Mafiáni, kteří v pozadí tahají za nitky během každé události v tomto městě, se už těší na tučné zisky ze zmanipulovaného zápasu. S Capem se ale přepočítali…

Vyhraješ desetkrát v jednom kole?

Stejně jako v boxu někdy stačí ke skolení soupeře pár dobře mířených úderů. Na tomhle tříválci ti k pořádný výhře stačí tři výherní linie. Žaludy, listy, kule a srdce, které jsou typické pro tuhle sérii, ti vynesou spíš menší výhry. Prémiové symboly rukavic, boxerského ringu a Capova protivníka už tě ale potěší 10, 15 a 25násobkem sázky.

Capo jako hlavní hrdina slotu funguje jako wild a dokáže vytvořit výherní kombo i sám o sobě, kdy ti ve třech nasype 50násobek. Grády tomuhle matchi dodává funkce Respin Win, která se spouští náhodně po jakékoli výhře. Capo se rozmáchne, a tvrdým direktem donutí válce, aby otočily stejnou výherní kombinaci, což se během jednoho spinu může zopakovat klidně i desetkrát!

Ober mafiána o paklíky bankovek

Jediným symbolem, který nemůže být nahrazen wildem, je mafián Don s doutníkem mezi zuby a paklíkem dolarů v ruce. Ten plní funkci Mystery symbolu – 3 mafiáni kdekoli (i mimo výherní linie) ti vypláznou 20 až 50násobek sázky. A skvělá zpráva na závěr: I po mystery výhře může následovat funkce respin win, a gangstera tak obereš o balík peněz hned několikrát během jedné otočky. Každým spinem jsi navíc ve hře o nadupaný Royal jackpot, který startuje na úžasných 300 000 Kč!
Pan Zelený: „Komiks na začátku a audio podkres v průběhu toček dávají tomuhle zápasu o velký výhry tu správnou atmosféru. Capa naprosto chápu, taky bych to nevzdal ve třetím kole. Co kdyby v tom čtvrtým padnul jackpot?“ Pan Červený: „Kdo by to byl řek, že tříválec se třema řadama může bejt takhle nadupanej? Díky respin winům si přijdu na slušný výhry i za obyčejný karetní znaky, a když se funkce spustí s ‚obrázkem‘, tak už jsou to pořádný rakety.“

Mrkněte také na tohle