Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 2. 2023 Jackpoty

Pondělní várka bohatých jackpotů

Hráčce Anitě se podařilo v pondělí odpoledne kromě zlatých cihel z online automatu Fruity Gold získat také maximální diamantový Synot jackpot. Za 50 korun si tak přišla na úžasných 500 000 Kč. Za takovou výhru už se určitě vidí na projížďce širým mořem, kde se bude opalovat na luxusní jachtě.

Po Ihorovi, který si odnesl půl milionu o 1 den dříve se tak stává 24. výhercem půlmilionového Synot jackpotu. Gratulujeme!

Haló, tady výhra!

Hráč Jaroslav moc dobře ví, že hrací automat Kancelářská 81 ho jen tak neoholí. V pondělí večer si zavolal šéfíkům o výhru a jelikož se dovolal ve správném pořadí, dostal jako bonus za pouhých 5 kaček krásný Royal jackpot v hodnotě 330 155 Kč. Paráda!

To byla zase šaškárna!

Hráč Ondřej nedá dopustit na svůj oblíbený trojválec Bonus Joker II. Za 50 kaček ho v pondělí ráno Jokeři obdarovali zlatým Apollo jackpotem za 251 421 Kč. Výborná práce!

Jackpot je srdcová záležitost

Hráč Miroslav v pondělí ráno z ohnivého čtyřlístkového pětiválce 20 Burning Hot vymačkal z ovoce za dvě stovky srdcový Amusnet jackpot, který se zasekl na 69 819 Kč. Gratulujeme!

Mrkněte také na tohle