Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 1. 2023 Recenze

20 Burning Hot: Najdi čtyřlístek a ulov jackpot!

Výrobce Amusnet je svými ovocnými sloty proslulý po celém světě. I dnes, kdy vzniká nespočet her s různými speciálními funkcemi, stále spousta hráčů nedá dopustit na staré dobré ovoce, které Amusnet umí zkrátka skvěle. Přesvědč se o tom sám v pecce 20 Burning Hot, a ulov jeden z karetních jackpotů!

Čtyřlístky ti přinesou maximum štěstí

Pětiválec s dvaceti výherními řadami je napěchovaný vitaminy. Z třešní, citrónů, pomerančů a švestek sice moc šťávy nevymačkáš, ale melouny a modré hrozny tě nadopují slušným 25násobkem. Při lupu v ovocném sadu můžeš narazit i na čtyřlístek. Tenhle symbol štěstí funguje jako wild, a nahrazuje tak všechny běžné symboly. Objevuje se sice jen na prostředních třech válcích, ale když se přichomýtne do výhry, tak to stojí za to. Roztáhne se totiž přes celý válec a tvoje sklizeň hned nabyde zajímavějších rozměrů. Dopomůže ti trefit pět sedmiček, které ti vynesou 150násobek sázky?

Odnes si extra výhry

Mašina 20 Burning Hot má kromě lucky čtyřlístků i jiná esa v rukávu, díky kterým máš extra šanci na výhru. Když na 1., 3. a 5. válci najdeš fialové hvězdy, zkasíruješ 20násobek. Za zlaté znaky dolarů si můžeš přijít na ještě větší zisky. Za pětici těchto symbolů kdekoli na válcích vyhraješ parádní 100násobek!
Pan Zelený: „Novinky ve světě automatů mě vždycky nadchnou, ale na starou dobrou klasiku prostě nedám dopustit. Už aby bylo léto a třešně lítaly nejenom na válcích.“ Pan Červený: „V hledání čtyřlístků na louce jsem nikdy neměl moc štěstí. V ovocným sadu od Amusnetu se ze mě ale rázem stal v týhle disciplíně přeborník! Není nad to, když se z jednoho čtyřlístku najednou vyloupnou tři 😊!“

Mrkněte také na tohle