Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 2. 2023 Jackpoty

Nicole vyhrála 2 pikové Amusnet jackpoty!

Hráčka Nicole už jednou získala pikový Amusnet jackpot a o 4 dny později trefila v sobotu 21.01. ráno opět další pikový Amusnet jackpot! Takovou výbornou střelkyni jsme tu ještě neměli. A dokonce tento jackpot sestřelila v tom samém hracím automatu Great 27, kde za tisícovku šipkou zamířila na střed a odnesla si v jackpotu parádních 250 064 Kč. Tak ještě potřetí a bude to hattrick!

Srdcařka Jaroslava

Dámám se v Amusnet jackpotech pěkně daří. Další jackpotovou výherkyní je Jaroslava, která si minulou středu v láskyplné online hře 5 Burning Heart vytočila za pětistovku srdcový Amusnet jackpot, který vystoupal na skvělých 244 975 . Díky tomu může Valentýn pořádně oslavit!

Svatý Patrik

Patronem Irska není nikdo jiný než právě Patrik. Ten si minulý čtvrtek večer zašel na čtyřlístky v ovocném online slotu 20 Burning Hot a jak se tak motal v té vysoké trávě, tak najednou za tisícovku narazil na srdcový Amusnet jackpot, který zrovna zacinkal na sumě 163 128 Kč. Všechna sláva, polní tráva!

Tereza vyrabovala klenotnictví

Hráčka Tereza se v neděli večer vloupala do klenotnictví online automatu Blue Heart, kde za 5 kaček kromě diamantů ukořistila i srdcový Amusnet jackpot za 83 692 Kč. A na světě je šperková královna, která bude srdce lámat!

Mrkněte také na tohle