Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 1. 2023 Recenze

5 Burning Heart: Ovocná mašina pro pravé srdcaře

Šťavnaté ovoce má svoje místo v srdci snad každého hráče. To ve studiu Amusnet dobře vědí, a tak se rozhodli v automatech málo vídaný symbol srdce zařadit na válce online hry 5 Burning Heart. Je tohle ta pravá hra pro trefení srdcového jackpotu?

Wild ti pořádně rozpumpuje srdce

Na jednoduchém pětiválci s pěti výherními řadami potřebuješ k výhře klasicky aspoň 3 stejné symboly v linii. A výhry to umí být pořádné. Už obyčejné třešně, citróny, pomeranče a švestky ti vyplatí v pěti 30násobek. Tradičně hodnotnější melouny a hrozny ti pak nasypou krásný 140násobek a když trefíš 5 červených sedmiček, znásobíš svoji sázku dokonce x1000! K výhrám ti dopomůžou symboly srdcí, které slouží jako wildy. Ty se sice mohou objevit jen na prostředních třech válcích, ale když padnou do výherní kombinace, roztáhnou se přes celé válce, což obvykle znamená rozšíření výherního komba nebo i vznik další výhry.

Extra šance na výhry

Jedinými symboly, které nemůžou být nahrazeny srdcem, jsou scattery. Ty ale mají zase tu výhodu, že vyplácejí výhry nehledě na jejich pozicích na válcích. Tři fialové hvězdy kdekoli na 1., 3. a 5. válci ti vynesou 20násobek. Dolary můžou padnout na všech válcích a k výhře potřebuješ 3 kdekoli, což ti přihraje 5násobek. Čtyři tyto znaky navýší tvoje konto o 20násobek, a když zacinká 5 zlatých dolarů, odneseš si rovný 100násobek sázky. 
Pan Zelený: „Tenhle stroj nemůže nikoho zklamat. Neobsahuje sice bůhvíjaké funkce, ale výhry za všechny symboly jsou dost slušný a roztahující wild dává ovoci ten správnej šmrnc.“ Pan Červený: „Nejsem sice moc fanda Valentýnu, ale srdíčkám v týhle pecce je těžký odolat. Zvlášť když padnou na všech třech prostředních válcích 😊.“

Mrkněte také na tohle