Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 22. 8. 2020 Jak hrát

Nejlepší hry s Mystery bonusy z nabídky Sazky: první díl

Každý hráč má svůj oblíbený automat. Někoho zaujme zpracování, někoho baví představa výhry jackpotu, další si oblíbí motiv hry anebo si oblíbí bonusová kola a funkce. Funkce, kterým se říká souhrně Mystery, nepadají za určité symboly nebo kombinace, ale naprosto náhodně. Které jsou ty nejlepší hry s Mystery funkcemi v nabídce Sazky?

Fairy Tale Legends: Red Riding Hood:

Pohádka O Červené Karkulce je jedna z nejoblíbenějších vůbec. I proto se tenhle příběh objevil v povedeném zpracování jako automat od firmy NetEnt. No a co by to bylo za pohádku, když by v ní chyběla kouzelná víla? Ve hře Red Riding Hood umí navíc vykouzlit hned tři Mystery funkce!

Víla vám může vyčarovat shluk až 9 stejných symbolů, na prostřední válce umístí wildy anebo si vybere jeden symbol, který začaruje a ostatní symboly se mění tak dlouho, než se nepřičte nějaká výhra.

Hot Spin Deluxe:

Stejně jako v první verzi automatu Hot Spin tak i v jeho pokračování, které patří asi k tomu nejpovedenějšímu od společnosti iSoftbet, na vás čeká parádní Mystery hra. Automat má jako bonusovou funkci kolo štěstí, které se roztočí za tří symboly Scatter. Čas od času se ale díky Mystery bonusu rozkrouží samo od sebe a přinese do spinu parádní výhodu.

Frog Grog:

Říhající žába od Thunderkicku umí pořádný kousky! Kdykoliv po nevýherním spinu se může rozzářit kotel pod válci a poté z něj vylétne kapka lektvaru, který aktivuje Mystery game. Během ní postupně zmizí všechny symboly kromě můry, wildu a květiny. Odstraněné symboly začnou vyplácet výhru tak, jako by byly v běžné výplatní linii. Navíc za každou výherní kombinaci se zvýší i multiplikátor zisku. Tenhle lektvar umí naplnit peněženku!

Ale to není všechno!

V nabídce Sazka Her je spousta automatů s parádními Mystery funkcemi a ve druhém pokračování tohohle speciálu se podíváme na další tři pecky. Tak nezapomínejte sledovat naši kancelář! 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle