Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 7. 2019 Recenze

Ulov si pohádkovou výhru díky FairyTale Legends: Red Riding Hood

Dny, kdy se Červená Karkulka motala s bábovkou po temném lese, jsou dávno pryč. Díky společnosti NetEnt a Sazka Hrám teď Karkulka nosí v košíčku pořádné výhry a napínavé bonusové hry. A nenese je babičce, ale vám!

Na klasickém pětiválcovém automatu se nachází 20 výherních linií a sázka na jedno roztočení je od 4 do 1000 korun. Maximální možnou výhrou je 500 tisíc. Pro všechny, kteří by se vlka báli, tu je i mód hry zdarma.

Hra plná bonusů

Hra nenabízí jen povedené animace a stylizované zpracování. Její největší kouzlo se skrývá v široké nabídce náhodných bonusových kol, které s oblibou sleduje i Pan Červený. Například dva a více symbolů Wild znovu roztočí hru díky funkci Sticky Wild Re-Spin. Pokud se v další otočce opět kdekoliv objeví nový Wild, hráč získá další volné roztočení.

Magické výhry přináší kouzelná víla, která dokáže mávnutím hůlky spustit hned 3 různé bonusové hry:

Fairy surprise se může objevit kdykoliv, pokud tvá otočka nevyhraje. Během této bonusové hry se označí jeden náhodně vybraný symbol, který je na válcích. Poté se začnou měnit ostatní symboly a mění se do chvíle, než je vyplacena nějaká výhra.

Ve Fairy magic spin ti kouzelná víla vyčaruje shluk 5–9 stejných symbolů a v extra hře Fairy Wild spin ti na druhém, třetím a čtvrtém válci rozhodí tři nebo čtyři symboly Wild. Po vyplacení výhry se ti automat díky již zmíněné funkci Sticky Wild Re-Spin opět roztočí.

Tři truhlice

Bonusové hry ti ale nepřináší jen pohádková víla. Ulovil jsi 3 truhly na prvním, třetím a pátém válci? Paráda! Jednu z nich vyber a získej bonus v podobě 10 free spinů, výhry mincí anebo hlavní hru Beware the wolf.

V režimu free spins za každou novou truhlu získáš extra dvě otočky zdarma. Při výhře mincí dostaneš patnáctinásobek sázky a při Beware the wolf bonusu se dostaneš do hry, která připomíná klasické deskové hry.

Během ní jdeš s Karkulkou po lese, otáčíš větrníkem, který určuje počet políček, o které postoupíš, sbíráš násobky sázek a snažíš se vyhnout vlkovi. Povede se ti dojít až do babiččiny chaloupky a vyhrát jackpot v maximální hodnotě až dvěstěnásobku sázky?

Obrázek - Tři truhlice
Pan Zelený: „Na hře mě nejvíce baví široká nabídka bonusů. Nejradši mám, když přiletí pohádková víla a vykouzlí mi výhru!"
 
Pan Červený: „Povedeně zpracovaná hra doplněná o bonusovou hru Beware the wolf. Kdykoliv ji hraju, vrátím se do dětských let.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle